IDEE:Virtuality igale üritusele

Idee kirjeldus
Telefon: +372 685 6898
E-mail: info[at]virtuality.ee
Koduleht: https://virtuality.ee/en/
Virtuality virtuaalrealsuse spetsialistid muudavad iga ürituse meeldejäävaks ja omapäraseks! Ükskõik, kus sa oma pidu pead, virtuaalne paralleelsus ootab sind ja sinu külalisi!

Virtuality igale üritusele

Rõõmustage oma külalisi uue ja imelise meelelahutusega: pange pähe virtuaalreaalsuse prillid, võtke kontrollerid kätte ja valmis – tõrjuge meeskonnaga orkide rünnakuid, sukelduge ookeanimaailma sügavustesse, joonistage, vallutage Everest ja palju-palju muud.

Virtuality meeskond tuleb kohale kõigile seltskonnaüritusetele, olgu nendeks pulmad, sünnipäevad, firmapeod jne. Adrenaliini ja põnevust saab tunda ka Virtuality keskuses, kus saab pidada ka tüdrukute- ja poissmeesteõhtuid.

Nüüdisaja kvaliteetse VR tehnoloogia abiga (võimsad mänguprotsessorid ja HTC Vive prillid) kogete kordumatuid emotsioone, tundes end kangelasena erinevates seiklustes ja unustamatutes sündmustes.

Virtuaalreaalsuse maailm tekitab kasutajal tunde, nagu ta näeks ja kogeks kõige reaalselt ning annab võimaluse üksikasjalikult uurida üüratut virtuaalreaalsus maailma.

Virtuality meeskond aitab valida ja soovitab teie külaliste jaoks sobivaid mänge sõltuvalt vanusest, soost ja tujust. Kiire ja porfessionaalne töö tagab alati hea emotsiooni. Samuti on olemas võimalus kasutajate virtuaalrännakuid salvestada.

Virtuality kollektsioonis on rohkem kui 70 mängu – programmid joonistamise jaoks, õppemängud, huvitavad maailmad, mida võib külastada üksi või sõpradega.

Virtuality klientideks on olnud nt SEB Pank, Playteck, Tieto, Noorsootöökeskus, Haridusministerium, Limegrow, LHV pank ja paljud teised. Saage ka Teie üheks neist!

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Virtuality
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Virtuality
Peokoht Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri