IDEE:Psühhobussi virtuaalreaalsus

Idee kirjeldus
Telefon: +372 5909 2881
E-mail: tellimused[at]psyhhobuss.ee
Koduleht: psyhhobuss.ee/
Tehnoloogia võimaldab juba tänapäeval inimpsüühika küllaltki veenvalt ära petta, tekitades tunde, et viibid ajutilselt kusagil mujal või oled keegi teine. Meie soov on nende arengutega sammu pidada ning rakendada parimaid saadaolevaid teadmisi ja tehnoloogiaid, et demonsteerida selle kaudu inimaju toimemehhanisme.

Psühhobuss pakub igaühele kvaliteetset võimalust virtuaalreaalsust kogeda. Oleme võtnud oma südameasjaks, et kõigi huviliste esimene kokkupuude virtuaalreaalsusega oleks võimalikult mugav, ohutu ja meeldiv kogemus.

Virtuaalreaalsuses saad vastused järgnevatele küsimustele:

  • Mis tunne on osaleda laborirotina psühholoogilistes katsetes?
  • Mis tunne on lennata?
  • Kuidas esinemishirmust jagu saada?
  • Ja palju muud! Lisainfo psyhhobuss.ee/teenused.

Meeskondlik pommimäng. Kuidas käitute koos sõprade või kolleegidega olukorras, kus ühe inimese ees tiksub vilede ja kelladega elusuuruses ajapomm ning teistel on laual krüptiline demineerimisjuhend? Paneme närvid ning kommunikatsioonioskused proovile! Mäng on mõeldud kuni neljale mängijale ja kestab 1,5 tundi.

Puhas meelelahutus. Ei mingit teooriat, ainult praktika. Paneme välja kogu oma virtuaalsete kogemuste arsenali, alates linnuna lendamisest ja Ameerika mägedest ning lõpetades kõige õudsamate õudukatega. Iga kogemuse kestvus orienteeruvalt 2-5 minutit.

VR teadusetendus. Mida kujutab endast see uudissõna, mis iga päev aina rohkem silma kipub jääma? Demonstreerime otse laval VR'i teoreetilist tausta, paljusid võimalusi, teatavaid piiranguid ja huvitavaid tulevikusuundi, kõike seda läbi psühholoogia prisma.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Psühhobuss
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Psühhobuss
Tegijad Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri