IDEE:Lapse sünnipäev tossu ja pauguga!

  • KOLM PÕRSAKEST / TEADUS ON LIHTSALT LAHE
Idee kirjeldus
Telefon: +372 5384 5464
E-mail: info[at]kolmporsakest.ee
Koduleht: https://kolmporsakest.ee/lapse-sunnipaev/
Põrsakesed teevad vingeid teadusetendusi, kus saab näha lõbusaid katseid jää, tule ja teiste põnevate ainetega.

Lapse sünnipäev tossu ja pauguga - võimalus valida järgmiste variantide vahel:

  • Teadusetendus hõlmab endas lihtsaid, aga vaatemängulisi teaduskatseid, mida lapsed ka ise järgi saavad proovida. Mis veelgi parem – oma uusi teadmisi saab ka kodus praktiseerida, sest peaaegu kõik katsed on tavapäraste majapidamisvahenditega läbi mängitavad ning igati ohutud! Küsimustele “miks?” ja “kuidas?” vastuste otsimine paneb lapsed uue pilguga maailmale vaatama!
     
  • Teadustöötoas meisterdame koos teadusvidinaid, mida hiljem katseid tehes kasutada saab. Kõik valmistatu saavad lapsed muidugi endale, et hiljem kodus oleks võimalik katseid veel ja veel läbi proovida. Teadusvidinate valmistamine aitab lastel süveneda nende ehitusse ning seega veelgi paremini mõista nende tööpõhimõtet. Näitame, et koolis õpituga võib päriselt midagi uskumatult vinget ära teha!
  • Pidu Kolme Põrsakesega täidame 3 tundi erinevate teaduskatsetega, mängime mänge, meisterdame ja saame nupukaks lahendades Kolme Põrsakese teadusviktoriini. Kaasame kõik lapsed ning tänu professionaalsetele peojuhtidele on kõigil pisikestel hea tuju garanteeritud.

Teadus on lihtsalt lahe!

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Kolm Põrsakest
Kestus (tundides): 3
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Kolm Põrsakest
Tegijad Peokoht Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri