IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Talvised tähtpäevad ja jõulupeod purjelaeval Hoppet

Idee kirjeldus
Aadress: Tori 4, 93810 Kuressaare, Saaremaa vald
Telefon: +372 5647 4466
E-mail: hoppet[at]purjelaevad.ee
Koduleht: www.purjelaevad.ee/
Eesti laevameistrite poolt loodud puulaevade ajaloo tänaseks ainus seilav purjelaev - kahvelkuunar Hoppet (1926) on nüüdsest tagasi ja esmakordselt oleme plaaninud laeva avada ka talvekuudel huvitavateks ja meeleolukateks üritusteks.

Talvised kohtumised ja jõulupeod purjelaeval Hoppet - Wabariigi Kauneim Laev

Lase fantaasial lennata ja rända ajas tagasi 1920-ndatesse, kõik erinevad tähtpäevad ja sündmused saab kenasti ka merel korraldada. Suvised Kuressaare Linnuse vaatega väljasõidud lahele koos lõuna- või õhtusöögiga, päikeseloojangusõidud. Samuti charterreisid Abruka saarele või mitmepäevased suvepäevapaketid Saaremaa rannikul ja väikesaartele. Kontserdid pardal. Tule saa osa Eesti merendusajaloost!


•    Meil on maailma mõnusaimad moosekandid, kes ei jäta ühtegi seltskonda külmaks.
•    Parim Eesti tooraine: uluki, mahe lamba, merandide maitserännakuga  õhtusöögid.
•    Gurmee juurde on sommeljee poolt valitud meelierutav veinivalik ja rummid üle maailma.
•    Laeva kondiitri loodud magusaelamus viib Teid muinasjutumaailma.
•    Eriline purjelaeva interjöör, mida ei ole kuskil mujal, ja muidugi rõõmus meeskond.
•    Kena vaade Kuressaare linnusele ja Tori lahele.
•    Oodatud on sõpruskonnad, väikeettevõtted, klubid, ühingud, seltsid, juubelid, jõulupeod, pulmad, huvitavad töötoad, seminarid-kohtumised jms.
•    Võimalik korraldada erilahendusega stiiliõhtuid, presentatsioone, degustatsioone.
•    Tee oma talvine üritus eriliseks ja saa elamus, mida teistelegi rääkida! Iga üritus on meie jaoks eriline sündmus, seega valmistame Sulle sobivaima lahenduse. Ahoy!


KAPTENI KAMBÜÜS


Pardal pakutavale roogadele pannakse erilist rõhku, sest toidud loob laeva kipper, kes on üle 10 aasta kirglikult ja südamega toite valmistanud nii siin- kui sealpool merd, isiklikult oma käe ja retseptide ning teadmiste järgi - sealt ka nimi Kapteni Kambüüs, sest sinna tavaliselt kedagi niisama naljalt toimetama ei lasta. Seega valmistatakse sisuliselt pea igale kliendile meelepärane menüü ning tooraine kvaliteedis latti alla ei lasta.

Kapten käib ise ka jahil ja seega on valikus Eesti oma saarte ulukeid (metskits, põder, jänes, metssiga), samuti Saaremaa Šoti maheveis, Setomaa mahelammas ning kohaliku Läänemere ning Skandinaavia mereande ja rannarahva toite üldisemalt. Loomulikult on võimalik pakkuda ka Vahemere kööki ja eksootilisemaid hõrgutisi. Pea kõik toidud valmivad peensusteni laevas ning poolfabrikaate me ei kasuta. Erilise maitselamusena on võimalik tellida lauale ka hülgeliha.

Laev on renoveeritud 2014. aastaks. Laevas on avar tekk (välisala) ning üles saab seada ka päikese/vihmakatted. Avar salongiruum, ööbimisega sõiduks on ka ca 20 külalisele koikohad koos 7 kajutiga.

Mugavus laevas: kogu laevas keskküttesüsteem, avaras salongis „lounge”-ala, kambüüs e. laevaköök, baariala / muusikute ala, jahekapid ja sügavkülmikud, 2 tualetti, magevesi, valamud, duširuum, gaasipliit ja -ahi.

Inimesi: 50
Piirkond: Saaremaa
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri