IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Talvepäevad Nelijärvel

Idee kirjeldus
Aadress: Nelijärve 4, Aegviidu vald
Telefon: +372 5646 7750
E-mail: myyk[at]nelijarve.ee
Koduleht: www.nelijarve.ee
Nelijärve on talvel lumerikkam kui Tallinn ja selle lähiümbrus. Majutame kuni 300 inimest, kes saavad oma aega veeta järvejääl uisutades, suusatades, jäähokit mängides või hoopis karastada end pärast leili viskamist jääaugus.

Talvepäevad Nelijärvel

Purgatsi järve kaldal asuvad kolm sauna, mille hulgast saate valida meelepärase. Lisaks korraldame koostööpartneritega matku, meeskonnamänge, orienteerumist ja muid aktiivseid ettevõtmisi. Samuti pakume toitlustamist: võimalik on tellida alates kergest kohvipausist kuni korraliku kõhutäieni.

Asukoht Purgatsi järve kaldal võimaldab meil talvel avada loodusliku liuvälja kõikidele meie külastajatele. Ümberkaudsetes metsades on sisse aetud suusarajad, sealhulgas ka Presidendi rada, mida mööda saab suusatada nii Aegviidu kui Jäneda suunas. Nelijärve Puhkekeskusest on võimalik laenutada uiske, suuski ja hokikeppe.

Kui soovite osa üritusest korraldada töiselt, siis pakume kasutamiseks 11 erineva suuruse ja interjööriga saali, mis mahutavad 12-250 inimest. Kohapeal rendime ka vajalikku tehnikat.

Saalid sobivad nii õhtuseks pidulikumaks koosviibimiseks või siis hoopis tantsupeo korraldamiseks: pärinevad ju Nelijärvelt Kalmer Tennosaaregi tuntuks lauldud read „Suusabaasis on tantsupidu...“

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Nelijärve Puhkekeskus
Inimesi: 300
Piirkond: Harjumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Nelijärve Puhkekeskus
Peokoht Majutus Toitlustamine Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri