IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Tahad vallutada kõrgusi ja ületada oma hirme?

Idee kirjeldus
Telefon: +372 554 1666
E-mail: info[at]adrenaliin.ee
Koduleht: www.adrenaliin.ee
Võimalik on valida KÖITEGA LASKUMINE ehk rappelingi, mis eelnevat ettevalmistust ei vaja või hoopis mägironimine, ehk tõusus vallutamine, mis eeldab füüsilist treenitust. Tule proovi oma võimekust Türisalu pangal ronimisega, Tallinna Lauluväljaku tuletornist laskumisega, Astangul pangale tõusmisega jne.

Tahad vallutada kõrgusi ja ületada oma hirme?

KÖITEGA LASKUMINE ehk rappeling sobib kõigile, kes otsivad põnevust ja vürtsi argirutiini. Sa ei vaja selleks mingit eelnevat kogemust ega spetsiaalset füüsilist vormi. 

Rappelling kujutab endast spetsiaalse laskumis- ja julgestusvarustuse abil alla laskmist kõrgetelt objektidelt, mis sisaldab ka miljonivaateid. Köitega laskumine on omaette unustamatu seiklus, võimaldades piiluda maailma sellelt "kõrgemalt" poolelt! Seiklus algab varustuse selga panekuga ning ohutusinstruktaaziga, kus instruktorid tutvustavad varustust ja laskumise põhitõdesid.

MÄGIRONIMINE sobib füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kuna eelduseks on oskused ja hea füüsiline vorm. Vanusepiirangut pole, kuid turvavarustus peab sobima kehakuju ja suurusega. Enamik siinseid kaljusid ja mägiradasid sobivad igat tüüpi ronijatele, pakkudes piisavalt väljakutset nii algajatele kui ka keskmise tasemega ronijatele.

Hoolimata tasasest maastikust on Eestis palju võimalusi ronimisspordi harrastamiseks nii algajaile kui kogenumatele tegijatele. Põhirõhk on heal tehnikal ning instruktorite abiga saate ka kõrgemad kaljud vallutatud! Olenevalt asukohast ja kohapealsetest võimalustest saame pakkuda nt pangalt, katuselt või puudelt laskumist või samadele objektidele tõusmist. Soovi korral saab proovida ka vertikaalset ronimist, ahviraudteed jpm.

Kuidas asi käib?

Ronimisseiklus algab instruktaazi ning turvavarustuse peale seadmisega. Ronimisvarustus sisaldab (laskumis- ja tõusmisköied, trapets, kiiver, kaheksad, haaratsid jms).

Laskutakse ükshaaval ning kõiki laskujaid julgestab instruktor lisaköiega. Eelnev laskumis- ja ronimiskogemus ei ole vajalik. Kõikidest seiklustest valmib põhjalik fotoseeria, mida jagame ürituse tellijaga.

Seiklus kestab sõltuvalt grupi suurusest 2-5 tundi

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Adrenaliin.ee
Inimesi: 20
Kestus (tundides): 5
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Adrenaliin.ee
Tegijad Inventar Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri