IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Sünnipäev Kiek in de Kökis ja maa-alustes käikudes

Idee kirjeldus
Aadress: Komandandi tee 2
Telefon: +372 644 6686
E-mail: kok[at]linnamuuseum.ee
Koduleht: www.linnamuuseum.ee/kiek-de-kok/
Ajaloolises suurtükitornis ja salapärastes bastionikäikudes saab pidada nii lapse kui ka täiskasvanu sünnipäeva, valida on erinevate sünnipäevapakettide vahel. Suupisted ja joogid on võimalik tellida Neitsitorni muuseumkohvikust, kokkuleppel saab ka oma toidud kaasa võtta. Osalejate arv on kuni 18 inimest.

 

SÜNNIPÄEVAPROGRAMMID LASTELE (soovitatav vanus 10 – 14  aastat)

 I paketti kuulub  torniekskursioon ja otsimismäng (1 tund) ning torni kohviku kasutamine (1 tund). Programmi hind 125€, kestus 2,5 tundi.

II paketti kuulub ekskursioon bastionikäikudesse (giidiga ekskursiooni kestus u 1,5 tundi) ning torni kohviku kasutamine (1 tund). Programmi hind 125€, kestus 2,5 tundi.

III paketti kuulub ekskursioon bastionikäikudesse (giidiga ekskursiooni kestus u 1,5 tundi), torni kohviku kasutamine (1 tund) ning tegevus tornis muuseumipedagoogi juhendamisel. Tegevus tornis võib olla vastavalt soovile kas temaatiline programm, otsimismäng või hoopis orienteerumismäng vanalinnas. Programmi hind 150€, kestus u 2,5-3 tundi.

SÜNNIPÄEVAPROGRAMM TÄISKASVANUTELE hõlmab bastionikäikude külastust (u 1, 5 tundi) ja torni kohviku kasutamist. Soovi korral võib juurde tellida torniekskursiooni või orienteerumismängu muuseumi hinnakirja alusel. Programmi hind 175€, kestus 2,5 tundi. Aega ületades lisandub hinnale ruumikasutuse tunnitasu.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Tallinna Linnamuuseum
Inimesi: 18
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Tallinna Linnamuuseum
Peokoht Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri