IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Suvepäevad Eesti või Soome väikesaartel

Idee kirjeldus
Aadress: Admiraliteedi bassein
Telefon: +372 5333 1117
E-mail: info[at]sailing.ee
Koduleht: sailing.ee
Kes ütles, et suvepäevad peavad toimuma murulapil? Miks mitte sõita jahtiga mõneks tunniks Tallinna lahele, päevaks Naissaarele või paariks päevaks Soome saarestikku?

Suvepäevad Eesti või Soome väikesaartel

Sadamas ootab teid luksuslik jaht. Kui olete end mugavalt sisse seadnud, heiskame purjed ja võtame suuna soovitud sihtkohta.

Tallinna lahele seilates purjetame mööda Kalasadamast, Patarei vanglast ja Kopli poolsaarest. Huvi korral põikame sisse Lennusadamasse, uudistame vanu sõjalaevu ning jäälõhkujat „Suur Tõll“. Pärast seda võtame suuna Aegnale. Saare lähedal võime teha ujumispeatuse, edasi purjetame piki Rohuneeme poolsaart Vanasadama Jahisadamasse tagasi. Tagasiteel saate nautida uskumatult kaunist vaadet Tallinna siluetile. 

Soome saarestikku seilates sõidetakse alustuseks Helsingisse sõites. Õhtu veedame Helsingis Pihlajasaarel. Tsaariaegses kaitsepatareis on mõnus grillimise paik laudade ja toolidega. Õhtul on võimalik käia saunas ja ka ujumas. Teise päeva hommikul sõidame jahiga otse Helsingi kesklinna. Turult toob meie laevakokk traditsioonilise lõhekala, maitsestab selle ning seejärel suundume vastasasuvale klubisaarele kala grillima. Kõhud täis söödud, on aeg võtta ette teekond Porkkala poole. Reis kulgeb ilusate loodussaarte vahel, kaitstuna lainetest ja pakkudes ilusaid vaatepilte. Kaiotsad kinnitame Porkkala poolsaarel, Kallviki väikeses sadamas. Seal saavad kalahuvilised laenutada aerupaadi, teised käia vaatlustornis ümbrust imetlemas. Kolmandal päeval ärgates pakime asjad ja külastame lõunasöögiks Inkoo linna külalissadamat. Kellel on vaja patud andeks paluda, siis vana kirik asub kohe sadama lähedal. Samuti on võimalik külastada toiduvarude täiendamiseks kaubanduskeskust. Edasi toob teekond meid õhtuks aga Vanasadama Jahisadamasse tagasi.

Nende päevade sees saate piiramatult ujuda, puhata, päikest võtta, navigeerimise ja purjetamisega tegeleda, soote ja purjesid tõmmata, jahiroolis olla, kala püüda ja nautida saunamõnusid ning mereromantikat.

Me ei ole kadedad teid õpetama, sest keegi pole ju sündinud meremeheks, aga paljud on nõndaviisi hakanud:-)

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Sailing.ee
Inimesi: 36
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Sailing.ee
Peokoht Transport Majutus Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri