IDEE:Suusakooliga pidupäev

Idee kirjeldus
Aadress: Oja talu, Pillapalu küla, Anija vald
Telefon: +372 5349 9598
E-mail: info[at]korvemaa.ee
Koduleht: www.korvemaa.ee
Suusatamine on imelihtne - vaja teada vaid paari nippi. Teid ootavad oma ala meistrid, kes on ka karud tantsima pannud, rääkimata suusatamisest!

Suusakooliga pidupäev võimalused

  • Suusaõpe lastele või täiskasvanutele
  • Suusakooli ABC ja sprindivõistlus - alustatakse tutvumisega ning suusakogemuste jagamisega. Koos valmistatakse ette suusad ning teener jagab hea suusahoolduse ja määrimise nippe. Seejärel algab praktiline osa, mille käigus keskendutakse tehnikaõppele, tehakse arendavaid harjutusi, soovi korral videotreening. Peale tehnikaõpet korraldatakse lustakas ja hoogne sprindivõistlus. Hind sisaldab tehnikaõpet, videosalvestust, suusavarustust ja võistluse korraldamist koos ajavõtuga. Tegevus kestab kokku 2 kuni 3 tundi.
  • Suusakooli ABC ja naljakool - lustakas meelelahutuslik tegevus suuskadel. Peale suuskade ettevalmistavat osa räägib treener suusatehnikast läbi naljade, tuues ka näited, kuidas suusatama ei peaks. Peale tehnikaõpet korraldatakse lustakas ja hoogne sprindivõistlus. Hind sisaldab tehnikaõpet, suusavarustust ja võistluse korraldamist. Tegevus kestab kokku kuni 2 tundi.
  • Suusakool ja pimesuusatamine - meelelahutuslik tegevus suuskadel ja pealampidega. Enne rajale minemist jagab treener teadmisi pimedas suusatamise kohta. Seejärel suusatama. Hind sisaldab treeneri teenuseid, suusavarustust ja pealampe. Tegevus kestab kokku kuni 1,5 tundi.

Peale suusakooli soovitame meie sauna ja hääd toitu!

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Kõrvemaa matka- ja suusakeskus
Inimesi: 50
Piirkond: Harjumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Kõrvemaa matka- ja suusakeskus
Peokoht Seminariruum Toitlustamine Majutus Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri