IDEE:Strateegiamäng Loquiz

Idee sobib:
Kellele:   Firmad
Märksõnad:   Seminar, Avasta, Seiklus, Firmad, Strateegiamäng Loquiz, Firmapidu, Jätkuseminar
Idee kirjeldus
Telefon: +372 5663 2979
E-mail: info[at]360.ee
Koduleht: www.360.ee
Loquiz on mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

Loquiz on innovatiivne viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Kuid see mäng eristub kõigist teistest! Esimestena maailmas võtsime selle meeskonnamängu jaoks kasutusele 10“ tahvelarvutis täiesti uut tüüpi spets meeskonnamängu tarkvara. Nii näed mänguplaani mugavalt suurel ekraanil ja saad planeerida oma teekonda stardist finišini.

Koos meeskonnaga tuleb mängu alguses otsustada, millise strateegia valite. Kas eelistate kulutada aega liikumisele ja vastata rohkematele küsimustele või leppida trahvipunktiga, kuid võita ajas? Võtate suurema riski ja loodate oma teadmistele? Kes otsustab kiiremini ja õigesti?

Mängu saab kohandada just Sinu ettevõtte või meeskonna vajadustele vastavaks – pikkida sisse küsimusi päevase seminari teemadel, bossi videosõnumi, mõne toote pildi või audiofaili Sinu firma kontoris kõlavate häälte äraarvamiseks.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Seiklusfirma 360 KRAADI
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Seiklusfirma 360 KRAADI
Tegijad Inventar Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri