IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Sohvi koristuspidu ehk maailma veidraim sünnipäev

Idee kirjeldus
Aadress: Laulupeo 21, Tallinn
Telefon: +372 515 1362
E-mail: info[at]iidamaadam.ee
Koduleht: www.iidamaadam.ee
Sohvi kutsub külla! Kuid ettevaatust-talle meeldib koristada ning ta kaasab sellesse kõik külalised. Temaga juba igav ei hakka. Sohvi koristab vahvalt ja STIILSELT!

Sohvi koristuspidu ehk maailma veidraim sünnipäev

Sohvi tutvustab Sulle oma lemmiktegevuse ohtusid ja rõõmusid. Pistame rinda igapäevaste kurjamite-plekkidega ja teeme koduseid keemiakatseid. Puhastame imeväel lauahõbedat ja meisterdame endale elegantse sulgedest tolmuharja.

Kuidas kõige selle segaduse keskel stiilseks jääda - Sohvi on tõeline sõber ja lubab sul sobrada oma garderoobis ning valida koristuspeo ajaks värvikas ja kaunis kostüüm. Samuti õpetab ta enda eest hoolitsema.

Valmistame kosutava ja lõhnava kehakoorja. Et sindki nakataks perenaisepisik, kingib Sohvi sünnipäevalapsele poekoti ja poenimekirja, mille disainimisest kõik külalised osa saavad. Lisaks nutikusele ja heale väljanägemisele on korralik perenaine ka heas vormis. Pidu lõpeb lustaka treeningprogrammiga aastast 1931.

Sünnipäev kestab 2,5 h, mille jooksul tegeleb lastega kostümeeritud juhendaja, kes organiseerib sõltuvalt teemast erinevaid mänge, meisterdamist, viktoriini, pildiesitlust, moeshowd ja värvimuusikaga tantsu.

Pakume ka teisi  teemasid:

  • Jäätisepidu
  • Nalja nabani
  • Kella 5 tee
  • Ajamasin
  • Maagide kokkutulek
  • Metsamoori varalaegas
  • Kratt
  • Moenarr

Sünnipäevad toimuvad meie hubastes, vanaaegselt sisustatud ruumides, kuhu mahub mõnusalt korraga kuni 12 last ja sünnipäevalaps.  Meid võib kutsuda ka mängutuppa, koju, koduõue või parki sünnipäeva läbi viima.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Huvikeskus Iidam ja Aadam
Inimesi: 13
Kestus (tundides): 2.5
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Huvikeskus Iidam ja Aadam
Peokoht Tegijad Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri