IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Seminar või konverents Taevaskojas

Idee kirjeldus
Aadress: Neitsikoopa tee 10, Taevaskoja küla
Telefon: +372 5373 6406
E-mail: info[at]taevaskoja.ee
Koduleht: www.taevaskoja.ee
Taevaskojas on mõnus keskkond töiste sündmuste korraldamiseks. Kõik vajalik alates tehnikast, enrgiarikastest toitudest kuni majutuseni. Lisaks võimalik ette võtta erinevaid seiklusi või meeskonnamänge.

Seminar või konverents Taevaskojas

Konverentsimaja saal - saali ümbritsevad suured aknad, mistõttu on saal valgusküllane. Kliimaseade võimaldab sättida saali temperatuuri täpselt sobivaks. Samuti saab ruumi valgustust reguleerida vastavalt kas eredamaks või hämaramaks.

Saal mahutab lahedasti 90 inimest teatristiilis. U-kujuliselt ja klassi stiilis 70 inimest.

Puuküttega saun kaminasaaliga - konverentsimaja allkorrusel asuvas kaminasaalis on õdus kamin ja mugavad diivanid. Saunas saab leili võtta korraga kaheksa inimest. Kaminaruumi rent sobib hästi sünnipäevade tähistamiseks või mõnusaks lõõgastumiskohaks pärast konverentsi või muud üritust.

Kaminasaali mahub kuni 15 inimest. Korraga on seal aega veetnud ka 20 inimest. Kes see ikka heas seltskonnas ruumipuuduse üle kurdab? Kaminasaalist pääseb otse väliterrassile, kus on soovi korral võimalus istuda värskes õhus ja grillida maitsvaid roogasid iseendale.

Kamina- ja nõupidamiste ruum siia saab soovi korral tuua toole ja laudu lisaks ning sättida need kas teatri- või klassiruumi stiilis või U-kujuliselt. Kaminaruumi mahub keskmiselt  20 inimest. Väikesesse nõupidamiste ruumi (Laagrimajas) kuni 20 inimest.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Taevaskoja Puhkekeskus
Inimesi: 90
Piirkond: Põlvamaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Taevaskoja Puhkekeskus
Peokoht Toitlustamine Majutus Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri