IDEE:Seikluspäev Vargamäel

Idee kirjeldus
Aadress: Vetepere, Albu vald Järvamaa
Telefon: +372 5664 5916
E-mail: info[at]seiklusring.ee
Koduleht: www.seiklusring.ee
Seikluspäeva esimene osa veedetakse meeskondlikul madalseiklusrajal, mis põhineb Tammsaare loomingul. Ülejäänud aja jooksul külastatakse Tammsaare muuseumit ning läbitakse Tammsaare teostel põhinev kirjanduslik programm „Teeme ise teatrit“.

Seikluspäev Vargamäel

Seiklusrajal saab läbi tegevuse selgeks õppida nii mõnedki juhtumised Tammsaare teostest, kui ka seda, kuidas meeskonnana koos probleeme ja ülesandeid lahendada. 

Muuseumi programm keskendub A. H. Tammsaare loomingule, mida on aegade jooksul lavastatud. Erinevatest näidenditest on kokku kogutud stseenid, mida programmis osalejad saavad koha peal teisele etendada valides sobiva koha ning kasutades etteantud dialoogi. Kindlasti on mõnusaid ära tundmisi, kuid ka humoorikat lähenemist antud stseenidele. Võimalus teatrimäng asendada Vihjemängu või Varanduse otsimisega Vargamäel.

Vihjemäng on mõeldud neile, kes on “Tõde ja õigust” lugenud. Mängus osalejad jagatakse väiksemateks (2-3 liiget) gruppideks ning jaotatakse kätte töölehed, kuhu tuleb kokku korjata 11-sõnaline kirjaniku mõttetera. Selleks, et mõttetera kokku koguda tuleb muuseumi territooriumil sõnad vihjete abil üles leida. Üks vihje viib teiseni ning kõigi sõnade üles leidmisel tuleb sõnad õigesse järjekorda panna, et vihjemängu lahendus teada saada.

Varanduse otsimine Vargamäel - peavad 2-5 liikmelised rühmad vastuse leidma küsimustele töölehel. Selleks, et leida vastused tuleb muuseumi territooriumil erinevaid objekte uurida tehes seda kiiremini ja täpsemalt kui teised rühmad.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Seiklusring
Inimesi: 50
Kestus (tundides): 6
Piirkond: Järvamaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Seiklusring
Tegijad Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri