IDEE:Seenelkäik Kõrvemaal

Idee kirjeldus
Aadress: Oja talu, Pillapalu küla, Anija vald
Telefon: +372 5349 9598
E-mail: info[at]korvemaa.ee
Koduleht: www.korvemaa.ee
Ootame kõiki huvilisi Kõrvemaa metsadesse nautima korilust. Omalt poolt jagame tarkust; soovitusi ja õpetusi ning lubame meeldejäävat mõnusat päeva.

Seenelkäik Kõrvemaal

  • Seenelkäigu ABC  - seenetark teeb lühitutvustuse seeneriigist ja seenelkäimisest, räägib lähemalt mida  ja millisest metsast korjata  ning mida seentega pärast peale hakata. Teoreetilise osa kõrvale pakume kohvi ja metsaseentega koduleiba.  Et aga kõik oleks selge vaatame üle ka seenenäituse ning kontrollime teadmisi seente tundmisest.
  • Retk seeneriiki  - seene-tarkused omandatud, suundume metsa. Võimalus on retke alustada keskusest või liikuda juba veidike eemale metsadesse. Vajalik oma transport.
  • Metsast saadud patta, kosutav söök, saun ja filmiõhtu „Seenelkäik“ - keskusesse tagasi jõudes ootab ees kosutav söök ja kuum saun. Lisaks valmistame koha peal ka korjatud saagist midagi maitsvat. Pakutav menüü: wokiroog köögiviljade ja seentega,  toorsalat; kohupiima-virsiku majakook; joogid (masinakohv/kakao/tee/kannuvesi). Kõige taustaks eesti oma filmitoodang –  „ Seenelkäik“.
Küsi lähemalt
IDEE autor:   Kõrvemaa matka- ja suusakeskus
Inimesi: 20
Piirkond: Harjumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Kõrvemaa matka- ja suusakeskus
Peokoht Seminariruum Toitlustamine Majutus Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri