IDEE:Rendi maja Hiiumaal

Idee kirjeldus
Aadress: Orjaku, Käina vald
Telefon: +372 518 2555
E-mail: dagen[at]dagen.ee
Koduleht: www.dagen.ee
Eriline võimalus rentida kogu maja koos köögiga oma seltskonnale, et valmistada enda sõpradele nii luksuslikku õhtusööki parimate veinide, kulinaariaoskuste ja ajakavaga. Soovi korral saate tellida õhtusöögi, õhtul (suvehooajal) on avatud iseteenindusega baar külalistele.

Rendi maja Hiiumaal

Dagen Haus külalistemaja asub Hiiumaal mere äärses Orjaku mõisa ait-kuivatis. Orjaku mõis asutati aastal 1603, kui see anti elamiskohaks rootsi aadlikust riigiametnikule. Mõisa kivihooned ehitati 1840 aastatel. 

Külalistemaja asub saja meetri kaugusel kaitsealusest Orjaku silmast (siselahest). Oleme püüdnud tuua sealse avaruse ja rahu kõikidesse teise korruse magamistubadesse. Kahes kaminaruumis loovad õdusa meeleolu jämedatel taladel laed, fragmendid vanadest põrandatest, mis on segatud avarust lisavate klaasseinte ja metallkonstruktsioonidega.

Maja eest läheb läbi vana külatee, mis on üheks osaks 3 km pikkusest Käina lahe matkarajast /Orjaku õpperada/. Vaatlustornist kui matkarajalt avanevad väga kaunid vaated kõigile loodushuvilisele. Lisaks on võimalik minna jalgratta- või paadiretkele ja tellida mitmeid lisateenuseid vaba aja veetmiseks.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Dagen Haus külalistemaja
Inimesi: 35
Piirkond: Hiiumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Dagen Haus külalistemaja
Peokoht Majutus Seminariruum Toitlustamine
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri