IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Rannapidu

  • Upside Down jack Johnson
  • Smash Mouth - All Star
Idee sobib:
Kellele:   Täiskasvanud, Noored
Märksõnad:   Idee, Sünnipäev, Pidu, Üllatuspidu
Idee kirjeldus
Soojal suveõhtul on sellist pidu ideaalne korraldada. Kui on plaan pikemalt pidutseda, siis tasub enne külalistele öelda, et telgid ja magamiskotid kaasa.

Rannas tekib peomeelolu juba iseenesest - vesi, ilus ilm ja sõbrad. Lisaks on võimalik liival korraldada igasuguseid mänge, alustades liivakujude meisterdamisest kuni rannavõrkpallini välja.

Ettevalmistus: vali välja koht, kuhu tahad minna. Uuri, millised võimalused on seal pikniku pidamiseks, grillimiseks, vajadusel ka telkimiseks. Hea on eelnevalt kohal käia, sest sageli internetist ja/või raamatutest kõigi üksikasjadega ei ole võimalik tutvuda.

Kutsed: kutsed võib teha näiteks väikesele päikeskreemi pudelile.

Toidulaud: suviste üritustega sobib kõige paremini grillimine.

Riietus:  ujumisriided. Kerged suveriided. Samas õhtul võib jahedamaks minna, seega varuda ka soojemaid riideid.

Muusika
: eriti tore, kui keegi ise pilli mängib, siis saab lõkke ümber head muusikat kuulata ja kaasa laulda. Võid kuulata ka rannamuusikat, näiteks Smash Mouth või Jack Johnson - vt galeriist videosid. 

Hea teada:

- seda sorti peo juures on oht, kui keegi täis peaga ujuma läheb, siis ei pruugi pidu hästi lõppeda. Sõpru tuleb sellest eelnevalt hoiatada.

- jälgi enne rannast lahkumist, et peale pidu jääb ümbrus sama puhtaks, kui enne oli.

- enamasti on telkimine rannas lubatud, kui tegemist ei ole eramaaga. Täpsemat infot telkimise kohta loe siit

Mida teha: jaga külalised gruppidesse (kuni 5 inimest grupis). Korralda aja peale liivakujude meisterdamisvõistlus. Hea võimalus sõpradel koostööd teha ja vajadusel omavahel tuttavaks saada.

Aastaaeg: Suvi
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri