IDEE:Rajatakso - adrenaliin garanteeritud!

Idee kirjeldus
Aadress: Audru ringrada, Papsaare küla, Audru vald, Pärnumaa
Telefon: +372 5866 6636
E-mail: kontakt[at]auto24ring.ee
Koduleht: www.auto24ring.ee
Rajatakso - takso nagu takso ikka. Mõned pisikesed erinevused siiski on: kiiver on kohustuslik, kasutusel on kiire või väga kiire sõiduk ning juhi kohal istub kogenud kiiresti sõitja. Taksosõidu käigus tehakse auto24ringil kiire ja meeldejääv ring.

Rajatakso Pärnu auto24ring ringrajal

Võimalus on nautida erineva adrenaliinitasemega taksoteenust:

  • Toyota GT86 rajatakso. Sõitmine toimub meie ametliku rajaautoga, Toyota GT86ga, millel on 2-liitrine 197 hobujõuline mootor ning kiirendus 0-100km/h ca 7 sekundit. Sõiduinstruktor sõidab kokku 3 ringi (pealeminek, 1 kiire ring, mahatulek). Teenus sobib hästi väiksema adrenaliinitaluvusega inimestele, pakkudes samas piisavalt suurt elamuskogemust ja emotsiooni, mida hiljem teistega jagada.
  • Porsche 911 Carrera S rajatakso. Sul on võimalus osa saada elamusest, mida kujutab endast sõit  võimsa  355hj 3,8l  mootoriga Porsche 911 Carrera S kõrvalistmel, mille kiirendus on   0-100 km/h 4,6 sek ja tippkiirus  300km/h. Sõidetakse 3 ringi   (pealeminek, 1 kiire ring, mahatulek).  
  • Superbike elamussõit. Sind sõidutab mitmekordne Eesti meister ringrajasõidus Marko Rohtlaan Superbikega, mis on spetsiaalselt kohandatud kunde sõidutamiseks tagaistmel. Sõit kestab olenevalt kliendi soovist kuni 6-10 ringi. Kiirendus, pidurdusjõud, kallutamine, seda kõike saad kogeda lisaks unustamatule emotsioonile ja suurele 
Küsi lähemalt
IDEE autor:   auto24ring
Piirkond: Pärnumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
auto24ring
Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri