IDEE:Psühhobussi eksperimendid

Idee kirjeldus
Telefon: +372 5909 2881
E-mail: tellimused[at]psyhhobuss.ee
Koduleht: psyhhobuss.ee/
Psühhobussi tiim on alati valmis väljuma oma mugavustsoonist ning koostama kava või sisustama päeva ka täielikult vastavalt tellijapoolsetest soovidest. Järgnevad näited Psühhobussi teenuste paindlikkusest sobida just Sinu üritusele!

Psühhobussi eksperimendid pikematel üritustel

Hiiu folk, Toidufestival, Valgusfestival, Hansapäevad? Tehtud! Kui näed, et Sinu sündmusel võiksid inimesed ruumist või laua juurest läbi käia ja erinevaid katseid enda peal proovida, siis Psühhobuss sobib üritusele ideaalselt. Teeme osalistega läbi põnevaid katseid ning soovi korral pakume ka virtuaalreaalsust. Hind sõltub ürituse pikkusest, täpsem info tellimused@psyhhobuss.ee

Personaliseeritud eksperimendid

Keskmine inimene. Milline näeb välja Sinu ettevõtte keskmine töötaja? Milline on koori keskmine alt või sopran? Teeme meile saadetud piltidest keskmise näo. Keskmise töötaja näo pildi saab riputada näiteks kontori seinale.

 
Salajane eksperiment. Viime pahaaimamatute osalejate seas läbi varjatud eksperimendi, mille tegelik eesmärk selgub alles hiljem eraldi statistilise kokkuvõttena. Võib-olla küsime üht, aga mõõdame hoopis teist. Võib-olla ei ole meid üldse nähagi. Võib-olla on tegu topelt-bluffiga. Taoliste katsetega demonstreerime, kuidas inimeste objektiivseid otsuseid mõjutavad näiteks suunavad küsimused, objektide ebaolulised tunnused või aju kognitiivsed kalded.


Kõrvalseisja efekt. Psühholoogia ajaloo üks kurikuulsamaid nähtusi, mis üllataval kombel pole tänaseks päevaks veel mitte kuhugi kadunud.


Küsi lähemalt
IDEE autor:   Psühhobuss
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Psühhobuss
Tegijad Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri