IDEE:Põnev päev Virtuaalreaalsuses

Idee kirjeldus
Aadress: Põhja pst 21/1, Tallinn
Telefon: +372 5843 7726
E-mail: info[at]virtuaalreaalsus.ee
Koduleht: virtuaalreaalsus.ee
Meie põhieesmärk on pakkuda virtuaalreaalseid mängu- ja simulatsioonilahendusi ning pakkuda Eesti parimat VR mängimisvõimalust just seal kus on Teie soov ja mis peamine, kvaliteetse juhtmega ja juhtmevaba täislahendustena.

Põnev päev Virtuaalreaalsuses

See on elamus, mida on raske kirjeldada. Maailm, mida peab oma silmaga nägema, et saada aru selle tõetruu, reaalsuslähedase elamuse intensiivsusest. Väga erinevad, võimsad visuaalsed avastusretked ja rännakud.

UNISTUSED TÄITUVAD

Kui tunned, et tahad suurepärast ja unustamatut VR elamust, siis nüüd ei ole vaja enam otsida. Meil on olemas täiskompleksed varustused, et pakkuda VR elamust, millest oled unistanud ehk meie saame Sinu virtuaalseid unistusi nüüd täita, võimaldades Sul minna maailmadesse, kuhu sa ennema ei pidanud võimalikuks minna. Olgu see dinosaurustega võitlemine, keskaegses maailmas ringi seiklemine ja vaenlastega mõõklemine, kosmoses kosmoselaevaga kosmosepiraate taga ajades või hoopiski hirmuäratav elamus ühes korralikus õudusmängus. Saab lasta vibudega, tulistada relvadega, sõita rallit või hoopis nautida muinasjutumaailma, tundes ennast seal kangelasena või lihtsalt ringi uitajana. Kõik võimalused on olemas, Sina otsustad, kes ja kus tahad olla.

PÕNEV PÄEV VIRTUAALREAALSUSES

Lisaks pakume võimalust broneerida aeg MAA JA TAEVA HEAOLUKESKUSES ja kogeda midagi, mida võib nimetada ka tehniliseks revolutsiooniks – unustamatud virtuaalreaalsuse rännakud ja avastused, mitmel erineval moel, suure simulatsioonivalikuga kus midagi leiab igale soovijale.

KOLM VR KATEGOORIAT TAEVAS JA MAA KESKUSES:

HARIDUS

 • 3D Organon VR Anatomy – Inimese täielik anatoomia. Sisaldab 4000 erinevat inimese kehaosa, organit, kude, struktuuri. Inimest on võimalik uurida väga detailselt iga organi ja struktuuri kaupa. Eraldi saab uurida ka veresoonkonna ehitust jpm.
 • Titans Of Space 2.0 – hõlmab endas päikesesüsteemi kõiki planeete. Tegu on simulatsiooniga, mis võimaldab iga planeedi virtuaalreaalset vaatlust. Lenneldes ühelt planeedilt teisele on võimalik näha, mismoodi see välja näeb ja tunnetades selle reaalset suurust.
 • The VR Museum Of Fine Art – tutvuda saab paljude tuntud kunstnike, maalide, skulptuuride ja kujudega erinevatel ajastutel.
 • Engage – haridus ja esitlusplatform, kus saab vaadelda palju erinevaid objekte ja loomi.
 • Universe Sandbox 2.0 – hõlmab endas päikesesüsteemi kõiki planeete ja kogu universumit. Tegu on simulatsiooniga, mis võimaldab iga planeedi virtuaalreaalset vaatlust, kirjeldust, eksperimentide korraldamist, erinevate tähesüsteemide loomist jpm.
 • Magnificent Ships – maailma kuulsamate laevade vaatlus erineval moel ja nendel viibimine.

PUHKUS/MEDITATSIOON

 • Space Dream VR – psühhedeelse visuaaliga kosmiline fantaasiakeskkond, mis oma uskumatu ilu ja värvidega haarab täiesti endasse. Selles keskkonnas saab kõndida ja lennata. Muusika ja visuaal on kombineeritud nii, et oleks omavahel sünkroonsus. Selles keskkonnas saab olla oma lemmikmuusikaga, mis annab justku tunde olla oma lemmikmuusika sees, mis võimendab muusikalist elamust mitmekordselt.
 • Dimensional Intersection – see on virtuaalreaalsuseks mõeldud interaktiivne muusikaline visualiseerija. Muusika, mis on pärit kunstnikelt nagu Globular ja MONS, viib uude sürrealistlike stseenide reaalsusesse, mis on täis interaktiivseid reaalajas fraktante, lõpmatuid tunnelleid ja 3D-mudeleid. Saab lisada ka enda lemmikmuusikat.
 • Nature Treks VR – erinevate looduslike keskkondade nautimine. Valida saab üheksa erineva atmosfääriga looduslike keskkondade vahel oma lemmik, sinna siseneda ja seejärel nautida. Saab teha erinevaid interaktiivseid loomisi, nt kasvatada puid, luua kive enda ümber, põõsaid, lilli, liblkaid jne. Miks mitte vaadata rannal päikeseloojangut või olla õhtuhämaruses päikesekumast küllastunud metsas või hoopiski kuumas oaasis – valik on igaühe enda teha. Taustaks on rahustav muusika.
 • Soundscape – teleporteerige ennast psühhedeelsesse maailmamuusika visuaali. Kõik valguse efektid reageerivad muusika rütmile ja igat lugu mitu korda kuulates pole valgusemäng kunagi samasugune. Sisaldab kuulsaid uuemaid ja vanu lugusi, kokku 12 lugu.
 • Tilt Brush – võimalus elada välja oma kunstianne oma lemmikmuusikaga, mis osaliselt vibreerib sünkroonis kunstiteosega. Saab vaadelda ka valmistöid muusikaga, mida inimesed läbi võrgu on jaganud.
 • TheBlu – ookeanisügavuste vaatlus. Saab valida kolme keskkonna vahel – madalas, keskmise sügavusega vees ja mitme kilomeetri sügavusel. Erinevad kalad, kilpkonnad, haid, raid, krabid, meduusid, sisaldab vaala ja süvavee vaatlust. Süvaveevaatlus võib olla natuke hirmutav, aga samas meeletult ilus kui sinna järsku helendavad kalad ja meduusid ujuvad. Kuskil seal peidab ka ennast suur kaheksajalg.

FOOBIAD/HIRMUD

 • Kui ületada VR-s oma hirmud, siis 50% tõenäosusega on hirmud kadunud hiljem ka reaalses elus.
 • Speech Trainer – Kardad inimeste ees esineda? See simulatsioon aitab tegeleda selle hirmuga.
 • Richies Plank Experience – Kardad kõrgust, ämblikke, lendamist, liftis olemist? See on simulatsioon, mis aitab leevendada neid hirme.
 • AEROFLY FS2 – väga realistlik lennukiga lendamise simulatsioon, kus saab ise lennukiga lennata või olla lihtsalt kaasreisija (hea lennukartuse leevendamiseks).

ENNEOLEMATU KOGU EESTIS – PAKUME AINSANA KÕRGKVALITEEDILIST JUHTMETA VIRTUAALREAALSUSE ELAMUST!

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Virtuaalreaalsus
Inimesi: 30
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Virtuaalreaalsus
Peokoht Tegijad
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri