IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidustused Centennial Hotel Tallinna Restoranis 100

Idee kirjeldus
Aadress: Endla 15, Tallinn
Telefon: +372 5345 2688
E-mail: events.cht[at]uhotelsgroup.com
Koduleht: www.centennialhoteltallinn.com
Meie müügitiim korraldab Teie pidustused ideest teostuseni. Paneme kokku teie ideedel põhineva ürituse: alustades meelelahutuse, toitlustuse ja dekoratsioonide tellimisest ja lõpetades kutsete koostamise ja välja saatmisega ning ürituse läbiviimisega meie restoranis 100.

Pidustused Centennial Hotel Tallinna Restoranis 100

Hubases restoranis on tavapaigutusena kokku 100 kohta, millele lisandub restorani ees olev lounge-ala. Restorani menüüst leiab nii eesti- kui euroopapäraseid roogasid pakkumaks igale kliendile sobivat valikuvõimalust. Rohkem kui 10 inimesega seltskondadele on loodud erinevad nii kahe-, kolme- kui ka viiekäigulised seltskonnamenüüd. Samuti on olemas nii buffet- kui ka vastuvõtumenüüde valikud. 

Restoran „100“ on ideaalne koht firmapidudeks, sünnipäevadeks kui ka jõulupidudeks. Restorani ees olevat lounge-ala on sobiv vastuvõtuks enne põhisaali minemist. 

Ühel korrusel paiknevad ja vaid lühikese koridoriga ühendatud restoran, lounge ja konverentsikeskus on samuti ideaalseks paigaks messide ja suuremate ürituste korraldamisel.

Restorani kõrval asuv Inspiratsiooniruum on idaalne paik privaatseteks õhtusöökideks kuni 12le inimesele.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Centennial Hotel Tallinn
Inimesi: 100
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Centennial Hotel Tallinn
Peokoht Seminariruum Toitlustamine Majutus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri