IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev Virtuality virtuaalreaalsuses

Idee kirjeldus
Aadress: Punane 6, Tallinn
Telefon: +372 685 6898
E-mail: info[at]virtuality.ee
Koduleht: https://virtuality.ee
Pidupäev Virtuality virtuaalreaalsuses pakub võimalust mitte ainult mängida mänge, vaid OLLA nendes, sukelduda mõistusega täiesti uude maailma ning astuda teadvuse piiridest välja.

Veeda oma puhkus eriliselt! Broneeri aeg virtaalreaalsuse mängukeskuses ja sukeldu sõpradega hullumeelsesse seikluste maailma.

Kellele see sobilik on?

Sõpradele ja peredele 
Inimestele meeldib sõprade ja perega aega veeta ja säravaid mälestusi luua. Kes siis ei tahaks natuke igapäevarutiinist puhata? Kes ei tahaks lõbutseda ning pisut põnevaid seiklusi nautida? Virtuaalreaalsus on parim valik neile, kes kõike eelnimetatut ihkavad.

Pidude pidamiseks
Pidu saab pidada ka nii, et kutsud sõbrad dringile, aga see pole nii huvitav kui nende virtuaalreaalsusesse kutsumine. Selline pidu jätab külalistele kindlasti kustumatu mulje. Inimesed elavad üle zombi maailmalõpu, kaitsevad oma küla orkide ja draakonite eest, hüppavad pilvelõhkujalt alla, mängivad tulnukaid ja cowbotte ja veel palju muud! Kas see pole siis parem kui kodus koogi söömine ja sõnamängu mängimine?

Team building'uks
Pole ju saladus, et tööandjad otsivad alati viise, kuidas oma töötajaid ja töökaaslasi teineteisega rohkem suhtlema panna, ja tahavad arendada tiimidevahelist läbisaamist ja mõistmist, mis omakorda loob meeldiva töökeskkonna. Virtuality-mängud on selleks ideaalsed. 

Mängijate arv: 4-12
Paketi hind: 194 eurot
Ürituse kestus 3 tundi
Ei soovitata alla 7aastastele lastele. 

VR-mängude kataloogiga võite tutvuda https://virtuality.ee/en/games

Avatud:
E-R 10-20
L-P 11-21

* Pärast sulgemist töötame kokkuleppel.

 

 

 


 

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Virtuality
Inimesi: 15
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Virtuality
Peokoht Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri