IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev Sokka Puhkekeskuses

Idee kirjeldus
Aadress: Vidrike küla Otepää vald, Valgamaa
Telefon: +372 5305 5666
E-mail: urvel[at]sokka.ee
Koduleht: www.sokka.ee
Sellist kohta naljalt Lõuna-Eestis ei leia, kus saab nii suure rahvamassiga vabalt tegutseda, ilma et naabrid tuleks end meelde tuletama. Sokka Puhkekeskuses on olemas suurepärased tingimused aastaringseks tegevusteks ni sise-kui välitingimustes.

Teid ootavad 3 kaminaga ruumi: 20 inimesele, 30 inimesele ning grillmaja peosaal 115 inimesele. 

Süüa saab hommikusöögist kuni piduliku õhtusöögini. Võimalik on tellida grilli- ja barbequemeistreid kohapeale toitu valmistama. Suuremale seltskonnale pakume suppi vanast sõjaaegsest supikatlast.

Mida Sokka talus teha?

Teid ootavad telkimis- ja lõkkeplatsid, palliväljakuid, karavani parkimise võimalused, lepa- ja söegrillid, suveköök ning suitsuahi, milles mõnus valmistada nii kala kui liha. Lisaks külakiik, järved ja tiigid. 

Viime läbi maastiku- ja orienteerumismänge, pakume kanuumatkasid ja raftinguid nii järvedel kui jõgedel. Hobumatkad ja saanisõidud. Vibulaskmine, erinevad teatevõistlused, Kanada kirve viskamine, kala püüdmine ja paadiga sõudmine. Võimalus jalutada metsas, järvede ja raba ääres. Suurepärane maastik lubab mängida aktiivset sõjamängu paintball. 

Avasta erinevaid saunamõnusid!

Lõõgastuda saab suure maakivist kerisega ehedas suitsusaunas (neljakordne Saunamaratoni võitja), mis pakub saunasõbrale unustamatu elamuse. Erilised saunakogemused saab tünni- või parvesaunast. Peale soome saunas käimist võib end jahutada jahedas järvevees või jääaugus. Külmadel talveõhtutel saab keha ja vaimu soojendada kümblustünnis.

Soovi korral organiseerime ürituse tervikuna sisustades päeva, õhtujuhti kaasates, muusikat valides, majutades, toitlustades

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Sokka Puhkekeskus
Inimesi: 150
Piirkond: Valgamaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Sokka Puhkekeskus
Peokoht Toitlustamine Majutus Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri