IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev Sakala Keskuses

Idee kirjeldus
Aadress: Tallinna 5, Viljandi
Telefon: 433 3992
E-mail: info[at]sakalakeskus.ee
Koduleht: www.sakalakeskus.ee
Viljandi südalinnas asuv stiilne kultuurikeskus on suurepärane koht nii suuremate kui väiksemate pidude ja tähtpäevade tähistamiseks.

Esimesel korrusel asuv suur saal mahutab 324 istekohta. Võimalikud on erinevad istekohtade paigutused või jätta põrand vabaks tantsimiseks ning kasutada püsitjalalaudu. Suure saali kõrval olev Jalutussaal on sobiv väiksemateks koosviibimisteks. Teisel korrusel olev Sammassaal on sobilik kuni 100 inimesega sündmuseks ning võimaldab samuti erinevaid istekohtade ja laudade asetusi. Võimalik on planeerida suurem pidupäev kasutades ka kõiki kolme ruumi.

Pidupäeva pidamise teeb mugavamaks ka maja hoovis asuv parkimisplats ja Sakala Keskuse esimesel korrusel tegutsev restoran-kohvik Harmoonia, kust soovi korral meelepärane toitlustus tellida. Kasutada on võimalik kahel korrusel asuvat väliterrassi ning vajadusel sündmusele erilisuse lisamiseks kaasata lisaks Sakala Keskusele kuuluvaid Viljandi lossimägedes asuvaid vabaõhupindasid.

Sakala Keskuse abivalmis ja kogemustega meeskond aitab alati leida sobiva lahenduse kultuurikeskuses pidupäeva korraldamiseks.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Sakala Keskus
Piirkond: Viljandimaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Sakala Keskus
Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri