IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev restoranis Senso

Idee kirjeldus
Aadress: Liivalaia 33, Tallinn
Telefon: +372 631 5870
E-mail: senso[at]radissonblu.com
Koduleht: www.restoransenso.ee
Naudite Vahemere toite? Peokohana eelistate Tallinna kesklinna? Hotellis Olümpia asuv restoran Senso või konverentsikeskus katavad laialdasi võimalusi alates privaatsetest kohtumistest kuni 400 inimesega pidudeni.

Pidupäev restoranis Senso

Kuna ruumid on erineva suuruse ja sisekujundusega, siis on nad sobitatavad erinevateks üritusteks alates perelõunast kuni pulmade ja firmapeoni välja. Meie eesmärk ja soov on saavutada alati teie täielik rahulolu, milleks on edukas ja meeldejääv üritus.

  • SENSO BANKETISAAL sobib hästi pidulike sündmuste korraldamiseks nagu pulmad ja perekondlikud tähtpäevad või äriüritusteks nagu tootetutvustused või pidulikud õhtusöögid. Banketisaal mahutab banketilaudade ümber istuma kuni 120 külalist ja püstijala-üritusena kuni 200 külalist.
  • ZETA BANKETISAAL on suurepärane valik väiksemateks ja privaatsemateks üritusteks, kuna ruum on ülejäänud restoranist eraldatud. Paigutust saab muuta vastavalt ürituse iseloomule, olgu selleks sünnipäev, pidulik vastuvõtt, lapse sünnipäevapidu, peied, pressikonverents või ärilõuna.Zeta mahutab banketilaudade ümber istuma kuni 40 külalist ja püstijala-üritusena kuni 60 külalist.
  • Radisson Blu Hotel Olümpia uuenenud konverentsikeskuses on kokku 13 ruumi konverentside, seminaride, nõupidamiste, koolituste ja muude ürituste korraldamiseks. Suurimas päevavalgusega Alfa saalis on võimalik korraldada väga eriilmelisi üritusi sh pulmapidusid ja galaõhtusööke kuni 300-le külalisele või püstijala-üritusi kuni 400-le külalisele.
Küsi lähemalt
IDEE autor:   Restoran Senso
Inimesi: 200
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Restoran Senso
Peokoht Toitlustamine Majutus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri