IDEE:Pidupäev Pärnumaal Villa Andropoffis

Idee kirjeldus
Aadress: Valgeranna, Audru vald Pärnu maakond
Telefon: +372 444 3453
E-mail: info[at]andropoff.ee
Koduleht: www.andropoff.ee
Võimalik valida klassilaise restoranis veedetava pidupäeva või hoopis seiklusi ja liikumisega seotud pidupäeva vahel. Võimalusi on mitmeid...

Pidupäev Pärnumaal Villa Andropoffis

Restoran mahutab kuni 150 külalist ning ka siis jääb piisavalt ruumi jala keerutamiseks. Lisaks on võimalus majutada 144 külalist ning seda ilma lisakohtadeta.

Rühmadel (alates 10 in.) on võimalus ette tellides mängida meie suurel territooriumil ja ümbruskonna metsades erinevaid seiklusmänge nagu fotojaht, Filmifestival ja NoEasyDay - need on mängud, mis tasuvad proovimist ning need sobivad väga hästi näiteks seminaripäeva täiendamiseks.

Populaarseks ajaveetmise kohaks on saanud meie territooriumi ligidal asuv Valgeranna Seikluspark. See on omalaadne väljakutse ning iseenda proovilepanek, mis pakub nii keha kui vaimu arendavat tegevust igaühele - vanusest, soost ja füüsilisest vormist sõltumata.

Suvistele rannarõõmudele on võimalik mõnusalt aega veeta Villa Andropoff`ist mõnesaja meetri kaugusel asuval uuel 18-rajalisel golfiväljakul. Kui ei ole selle mänguga veel tuttav, siis saab kätt proovida harjutusväljakul või läbida koolitus. Kui aga golfi mängimine selge ja greencard olemas, siis kindlasti pakuvad väljaku rohked järved ning künkad piisavalt suurt väljakutset igale harrastajale.

Baaris on võimalik mängida piljardit. Villa Andropoff`il on olemas veel laste mänguväljak ja võrkpalliplats.

Liivaluidetes saab kelgutada või rahulikus männimetsas suusatamas.

Kaunis kuurortlinn Pärnu meist ainult 8 kilomeetri kaugusel, kus meelepärase tegevuse leiavad Teile Villa Andropoff´i abivalmid töötajad.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Villa Andropoff
Inimesi: 150
Piirkond: Pärnumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Villa Andropoff
Peokoht Toitlustamine Majutus Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri