IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev Otepää Golfikeskuses

Idee kirjeldus
Aadress: Mäha küla, Otepää vald Valgamaa
Telefon: +372 5620 0115
E-mail: info[at]otepaagolf.com
Koduleht: www.otepaagolf.ee
Pidupäev Otepää Golfikeskuses - ole sa kogenud golfimängija või alles tunned huvi golfi vastu. Otepää imeline maastik ja head õpetajad on nii mõnedki inimesed golfipisikuga nakatanud.

Pidupäev Otepää Golfikeskuses

Looduspargis asuv golfiväljak Eesti pikimate radadega on nauditav nii professionaalsele golfimängijale kui ka algajale, sest pole mängijatest väga üle koormatud ning igaüks saab teha oma golfringi rahulikult. Samuti on alati käepärast golfiõpetaja, kes oma teadmisi ja oskusi heal meelel jagab. 

Võimalus on ka golfi lihtsalt kõrvalt restorani aknast jälgida.

VÕTA PERE KAASA

Golf on lastele tasuta. Jah just, kuni 12.aastased mängivad golfi Otepääl täitsa tasuta. Otepää Golfikeskus on loodud ja on avatud kõigile – väikeste ja suuremate lastega peredele, vanaemale-vanaisale, ärigolfarile, professionaalile ja algajale golfimängijale. Eriti mugav on Otepääle tulla lastega peredel, kuna keskuses on laste mängutuba ja lastehoid.

ALUSTADA POLE KUNAGI HILJA

Kui Sa ei tea kuidas golfiga alustada, siis ole avatud ja tule tee esimesed sammud tutvudes selle maailma ühe populaarseima rahvaspordialaga kõigepealt 2-päevase kursuse jooksul. Võid võtta ka kaasa mõned sõbrad-kolleegid ja tulla seltskonnaga golfidemole, mida viib läbi professionaalne golfiõpetaja. 

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Otepää Golfikeskus
Inimesi: 50
Piirkond: Valgamaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Otepää Golfikeskus
Peokoht Toitlustamine Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri