IDEE:Kas tunned sünnipäevalast?

Idee kirjeldus
Telefon: +372 5663 2979
E-mail: alar[at]360.ee
Koduleht: www.360.ee
Mäng on "tee ise tüüpi" - meie valmistame mängu ette ja anname kaasa vajaliku varustuse ja juhendid, aga läbi viia saab ise, mis on lihtne. Mängida saab igal pool, igal ajal

Kuidas käib?

Selles lõbusas mängus toob edu planeerimisoskus, nutikus ja päevakangalese tundmine! Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mängus on hulk küsimusi sünnipäevapse kohta, kelle tundmine suurendab võiduvõimalust.

Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb leida punktid ning seal vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid. Eesmärk on kokku saad võimalikult suur hulk punkte!

Vastamisega tuleb olla ettevaatlik - vale vastus lahutab punkte vähemaks! Nii tuleb tiimil langetada otsuseid eelvihjete alusel, millistel teemadel küsimustele vastata! Kes eelistab sporti, kes kultuuri, kuid kõige rohkem annavad punkte õiged vastused sünnipäevalapse kohta. Tema esimene auto, huvitavad hobid, kooliaegselt klassipildilt äratundmine?

Ja kui sinu tiim ei teagi veel kõiki neid naljakaid fakte sünnipäevalapse kohta, siis mängu käigus saad teada!

Mängu kokkuvõte on eriti lõbus, kui kõik koos vaadatakse üle, kes ja kuidas sünnipäevalapse küsimustele vastas!

Mängu saame kiirelt ette valmistada igale poole üle Eesti nii linnatänavatele, parkidesse, kui ka sünnipäevalapse koju - seal kus sünnipäev toimub. Mängida saab ka pimedas.

  • Mäng kestab orienteeruvalt 2h
  • Rahulikus tempos jalutatakse 1,5-3km
  • Mängu ettevalmistuse ja tahvelarvuti rendi tasu on 49€ meeskonna kohta
  • Ühes tiimis 2-6 inimest
  • Meie poolt on mängu ettevalmistus maastikul, tahvelarvuti (iPad, Samsung 10') rent koos vihmakindla koti ja internetiga.
  • Minimaalne 2 meeskonda.
  • Rendiperiood 48h - päev enne üritust saab varustuse kätte, üritusest järgmisel päeval tagasi. Laupäeval toimuva sünnipäeva korral saab varustuse tagasi tuua esmaspäeva hommikul.
Küsi lähemalt
IDEE autor:   Seiklusfirma 360 KRAADI
Kestus (tundides): 2
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Seiklusfirma 360 KRAADI
Tegijad Inventar Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri