IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev Kõveri Puhkekeskuses

Idee kirjeldus
Aadress: Seljaku, Kõveri küla, Saarde vald, Pärnumaa
Telefon: +372 5689 2858
E-mail: info[at]koveri.ee
Koduleht: koveri.ee
Puhkekeskuses saab korraldada erinevaid sündmusi nii suurematele kui ka väiksematele seltskondadele. Külalistel on võimalus üürida terve kompleks või leida endale sobiv maja. Majadest avaneb looduskaunis vaade järvele ja järve keskel asuvale saarele. Järves saab ujuda ja paadiga sõita.

Pidupäev Kõveri Puhkekeskuses

Külaliste kasutada on vanast talumajast ümber ehitatud kimmist katuse ja väliskattega elumaja, moderne nn suur saunamaja, väike saunamaja ja katusealusega grillterras, kus toidu valmistamiseks suitsuahi ja puuküttega pliit. Majades on kööginurk koos külmiku ja toidu valmistamiseks vajaliku varustuse ning nõudega. Erinevates majades on Soome saun, suitsusaun ja tünnisaun. 

Puhkekeskuse majade esisel platsil saab harjutada korvpalliviskeid, mängida sulgpalli ja võrkpalli, harjutad vibulaskmist ja korraldada seltskondlikke mänge. Lastele on liivakast, varsti lisandub mänguväljak.

Kõveri metsades on 5km pikkune matkarada.

Vibu laskmisest huvilistel on võimalus pärast lühikest juhendamist panna oma oskused proovile 14 loomamärgiga maastikuvibu rajal. Harjutusväljakul saab algaja vibukütt teha oma esimesed lasud kogenud juhendaja käe all.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Kõveri Puhkekeskus
Inimesi: 100
Piirkond: Pärnumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Kõveri Puhkekeskus
Peokoht Majutus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri