IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev Karukoopas Läänemaal

Idee kirjeldus
Aadress: Koluvere küla, Kullamaa vald
Telefon: +372 505 6451
E-mail: kassi.kakk[at]mail.ee
Koduleht: www.karukoobas.ee
Pidupäev Karukoopas - kõlab iseenesest julgustükina. Tegemist on rustikaalses stiilis jahilossiga, kus peosaalis suur kamin ja maitsvad toidud laual. Lisaks mõnus saun, kus võimalik end jahutada jões.

Karukoopa suur peosaal mahutab pidutsema kuni 100 inimest. Väiksem seltskond saab end mõnusasti tunda baaris, mahutades kuni 30 inimest. Mõlemas ruumis on võimalik läbi viia ka seminare ja koolitusi. Lõõgastuda saate suures saunas, kust on võimalus otse Liivi jõkke sukelduda.

Majutusvõimalusi on meil mitmeid. Tubades võimaldame öömaja saada kuni 60 inimesel. Hea une saab nii vanaaegsemas, jahimehestiilis sisustatud tubades, kui ka maja uue osa tubades, kus on ka eraldi WC ja duširuum. Soovi korral saame tubadesse paigutada ka lisavoodeid. Suure peosaali kohal asub ruumikas lavats, kuhu mahub mõnusasti magama kuni 10 inimest. Lisaks on arvukalt võimalusi väljas telkimiseks.

Toitlustamine on ettetellimisel. Meie köök võimaldab pakkuda traditsioonilist peolauda kuni 100 inimese toitlustamiseks. Lisaks on võimalik kokku leppida lõuna- ja hommikusöögi, suupistelaua, saunasnäkkide ning muude toidupauside osas. Seminaride ja koolituste läbiviimisel on võimalik tellida ka kohvipause.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Karukoobas - jahiloss Kullamaal
Inimesi: 100
Piirkond: Läänemaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Karukoobas - jahiloss Kullamaal
Peokoht Toitlustamine Majutus Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri