IDEE:Pidupäev itaalia toiduga

Idee kirjeldus
Aadress: Solaris Keskus, Estonia pst. 9
Telefon: +372 628 5999
E-mail: solaris[at]vapiano.ee
Koduleht: www.vapiano.ee
Naudi Vapiano toidu head kvaliteeti restoranis või telli toit hoopis koju. Kui itaalia toit paneb meeled tööle, siis olete õiges kohas.

Pidupäev itaalia toiduga

Pasta, pizza, eelroad ja salatid tellitakse otse kokkadelt Vapiano keskel asuvatest üksiklettidest. Kokad valmistavad kõik road tellimuse järgi otse külastajate ees. Kõigil on võimalik saada oma toit isiklike eelistuste kohaselt. Luua on võimalik oma lemmikroogi, mida saab seejärel enda maitsele kohandada. Laudadel olevad maitsetaimede potid ja värsked maitsetaimed ei ole ainult kaunistuseks, vaid ka igale roale väärilise maitse lisamiseks.

Külastajad, kes soovivad pärast toitu nautida kohvi või jooke, võivad liikuda lauast baari või mugavasse salongi. Kaardipõhise süsteemi abil toimub maksmine kõigi ostetud toitude eest vastuvõtulauas, kui klient on valmis lahkuma.

Chi va piano, va sano e va lontano - Itaalia vanasõna, mis tähendab "Kui võtad elu kergelt ja rahulikult, elad kauem ja tervemalt”. Kõigis maailma linnades jagavad meie rahulikus miljöös kohtuvad inimesed ühte tähtsat omadust: armastus elu vastu ning spontaanse ja tõelise sõpruse jagamine.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Vapiano Solaris
Inimesi: 50
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Vapiano Solaris
Peokoht Toitlustamine Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri