IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev Eesti vanimal purjelaeval Hoppet

Idee kirjeldus
Aadress: Vesilennuki 6, Tallinn
Telefon: +372 5647 4466
E-mail: hoppet[at]purjelaevad.ee
Koduleht: www.purjelaevad.ee
See on nüüd küll tõesti lugu et Eesti saab 100 ja riigi suurim ning vanim, äsja 91 aastaseks saanud purjelaev on tagasi kodumaal, kus südalinna lähedal ainsana siinmail sellised peoruume pakub.

Pidupäev Eesti vanimal purjelaeval Hoppet

Üllata seltskonda - Teid ootab Eesti oma uluki- ja mahemenüü, meelierutav veinivalik, eksootilised joogid, magusaelamused, soe salong 5-st kuni 25-le külalisele (suvel kuni 50 inimesele) ja hea ligipääs Lennusadamas. Privaatne ajaloo hõnguga laev on vaid Teie seltskonna päralt.

Siin pole kohe kindlasti paljud käinud ja ega veel vähem seltskonnaga istunud - sest see võimalus on uus ja Eestis seniks pole saanud pakkudagi.

Maitseelamusega gastropubi paketid on selge lahenduse ja kvaliteetse menüüga sest pühadeajal peabki oma meeskonda poputama ning hea vahelduseks tavalistele linna kohtadele koos seiklusjutte pajatada, aastalõppu pidada vai uusi plaane koostada; maailma ainsat valget konjakit või mitme mere taguseid rumme mekkida iidsete maadeavastajate kombel.

Suvised vanalinna ja Tallinna vaatega väljasõidud lahele koos lõuna- või õhtusöögiga. Samuti charterreisid Naissaarde või mitmepäevased suvepäevade paketid Prangli saarele. Tule saa osa Eesti merendusajaloost. 

Hea ligipääs kesklinnast ja vanalinnast nii autoga, bussiga kui 10min jalgsi. Parkimine tasuta.

PS ajaloolise laeva juurde saab sõite korraldada 1930. aastate uunikautodega, vt siia!

Küsi lähemalt
IDEE autor:   purjelaevad.ee - suurim purjelaev Hoppet
Inimesi: 50
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri