IDEE:Pidupäev Atsikivi Puhketalus

Idee kirjeldus
Aadress: Atsikivi Puhkemaja, Penu Küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa
Telefon: +372 5569 7588
E-mail: info[at]atsikivi.ee
Koduleht: www.atsikivi.ee
Teid ootab hubane talu Kabli küla lähedal. Siin saab linde vaadelda, murumänge mängida, saunamõnusid nautida ning ööbida nii majas, kämpingus kui telgis.

Atsikivi Puhketalu tegevused õues:

  • Batuut
  • Lastele kiigud ja liivakast
  • Tiik
  • Lõkkeplats
  • Grillid
  • Murumängud
  • Seiklused ümbruskonnas- Kabli rand 2 km kaugusel.

Atsikivi Puhketalu ruumid

Peamaja - mahutab ööbima seitse inimest. Peamajas on võimalik kasutada kaasaegset tualettruumi ning nautida tubaseid tegevusi kamina, teleri või traditsioonilise pika söögilaua taga. Voodikohad asuvad peamaja teisel korrusel. Peamaja esimesel korrusel on saal. Saali mahub rohkem rahvast ning seal saab korraldada tubaseid üritusi.

Kämping - viis pisemat kämping tüüpi palkmaja, millest igaüks sisaldab voodikohta neljale inimesele. Lisaks on neli privaatsemat kaheinimese kämpingut. Kokku on kämping-majades 28 voodikohta. Kämpingumajad on varustatud elektrivooluga.

Telkimine - talu õue peal on mõnus. Kui ei juhtu olema telki kaasas, siis leiame ka selle!

Saun - lähtudes traditsioonidest asub saun peamajast eraldi õue peal omaette palkmajas.  Saunapealsele oleme paigutanud neli voodikohta. Leliruumi mahub saunalisi kokku vähemalt viis. Ruumikas eesruumis saab laua taga ajada juttu ning rüübata õlut.

Lehtla - umbes 30 inimest mahutavasse lehtlasse võib paigutada nii varjulise peolaua kui pisemat sorti tantsuplatsi. Sobib suurepäraselt ka seltskonnamängude või mõnusate õhtuste jutuajamiste pidamiseks.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Atsikivi Puhketalu
Inimesi: 50
Piirkond: Pärnumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Atsikivi Puhketalu
Peokoht Majutus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri