IDEE:Pidupäev aasia toitu nautides restoranis CHI

Idee kirjeldus
Aadress: Telliskivi 57, Tallinn
Telefon: +372 677 8738
E-mail: info[at]chirestoran.ee
Koduleht: https://www.chirestoran.ee
Idamaine restoran CHI pakub Hiina, Thai ja Indiapäraseid roogasid ning atmosfääri. Rikkalik menüü erinevate idamaiste toitudega pakub suurepäraseid maitseelamusi igale maitsele!

Pidupäev aasia toitu nautides restoranis CHI

Meilt leiad klassikalisest India, Hiina ja Thai köögist inspireeritud isuäratava valiku taime,- kala- ja lihatoite. Kõik toidud valmistatakse kohapeal värskest toorainest. Meilt leiate mitmekülgse valiku maitsvaid taimetoite ja erinevaid lihatoite nii mahedamates kui teravamates versioonides.

Meie restorani toidud valmivad kogenud Aasia kokkade käe all. Teid ootavad rõõmsameelsed klienditeenindajad, hubane interjöör ning meeldiv idamaine atmosfäär!

Chi kevarullid, Tom Yam Koong,krõbe meekana tšilliga, magus-hapu kana, ahjupart, butterfly hiidkrevetid, scheng - du baklazaan, krõbe meekala, juustunaan, palak paneer on vaid mõned näited Chi restorani top menüüst.

Võimalus külstada CHI restorani Telliskivi keskuses või hoopis Viimsis

Telliskivi Chi restorani on võimalik välja üürida nii osaliselt kui ka tervikuna (2.korrus mahutab 35 inimest ning terve restoran orienteeruvalt 80 inimest).

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Restoran CHI Telliskivi
Inimesi: 50
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri