IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidu teatris

Idee sobib:
Kellele:   Firmad, Eakad, Täiskasvanud, Lapsed
Märksõnad:   Idee, Sünnipäev, Juubel, Firmapidu, Aastapäev, Jõulupidu, Teater
Idee kirjeldus
Sünnipäeva või firmapidu saab korraldada ka teatris. See ei tähenda, et sa pead ise kõik piletid välja ostma. Selle peo puhul võib sinu panuseks olla idee välja ütlemine ehk kutse ja piletite organiseerimine ja sõpruskonna või kollektiivi kokkukutsumine.

Sageli jääb teatrisse minemata just piletite hankimise keerukuse tõttu. Tegelikult on alati piletid võimalik saada, selleks peab tavapärasest rohkem kannatust ja järjekindlust olema. Enne piletite hankimist on vaja teada ka, mida vaatama minna. Niisama teatritooli kukkuda pole ju mõtet. Miks mitte siduda teatrikülastus mõne pidulikuma sündmusega?

Ettevalmistus:  vali välja etendus, mida tahad vaatama minna. Anna sõpradele teada ja kutsu nad ühes. Tulijad andku endast vaid märku.

Kutsed:  kutsel märgi ära etenduse nimi. Hea, kui saad lisada etenduse lühitutvustuse. Kindlasti kuupäev ja kellaaeg, millal etendus toimub. Kutsel palu teatud kuupäevaks märku anda, kes on tulijad. Juhul, kui ootad külalistelt raha, siis ka info selle kohta.

Toidulaud: ei ole kohustuslik element. Tore on peale etendust  mõnes lähedal olevas kohvikus või restoranis maha istuda, et muljeid jagada. 

Riietus:  piduliku riietusega austad sa kutsujat ja ka näitlejaid!

Hea teada: etenduse järgse vastuvõtu korraldamiseks uuri teatris olevaid võimalusi. Sageli on neil toredaid ruume pakkuda. Cateringi ja muusika saad vajadusel alati juurde tellida.

Samalaadse peo saad korraldada kontserdi ühiskuulamise näol. Kontserdi plussiks on see, et kontsert sobib reeglina laiemale seltskonnale kui teater.
 

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri