IDEE:Pidu Balti jaamas

Idee kirjeldus
Aadress: Toompuiestee 37, Tallinn
Telefon: +372 503 9696
E-mail: andre.poopuu[at]go.ee
Koduleht: www.baltijaam.ee
Iga päev on pidupäev. Iga elu on teekond. Miks mitte seda tähistada Balti jaamas, millele on võimalik luua nii palju sümboolseid tähendusi?

Pidu Balti jaamas

Endine linnalähirongide ootepaviljon ehitati 1965. aastal. Avaras, ülalt kaarakendega valgustatud paviljonis olid algselt istekohad ja piletikassad. Tänaseks on taastatud hoone algupärane seis. Korda on tehtud tehnilised kommunikatsioonid, majaesine terrass, kogu fassaad ja uhke betoonpõrand. Samuti on välja lõhutud 1990ndatel ehitatud ajutine vahekorrus, mille tulemusena on taas avanenud kaunis kuplialune ruum. 

Tegu on eksklusiivse „loo, mida tahad“ stiilis sündmuspaigaga, mida hiljem samal kujul kasutada ei saa. Renditav pind on ruudukujulise põrandaplaaniga, kokku umbes 600 ruutmeetrit, millele lisanduvad abiruumid. Olemas on lukustatavad abiruumid ja garderoobi pind, samuti on olemas küte, üldvalgustus ja unisex tualettruumid ning elektrivool. 

Balti jaama ümbruses on olemas parkimisvõimalused, sündmuspaik on mugavalt ligipääsetav nii jala kui ka ühistranspordiga.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Balti jaam
Inimesi: 500
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Balti jaam
Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri