IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:OMA RIIK = VABA RIIK

Idee kirjeldus
Aadress: Tammiku mõis, Tammiku küla, Kose vald
Telefon: +372 516 4233
E-mail: zvorovski[at]zv.ee
Koduleht: takkkdisain.wordpress.com
Oleme selle sõnapaariga mitmeid kordi mänginud ning leidnud ja tunnetanud, et oma riik ongi kõige alus, mitte aga midagi iseenesest mõistetavat. Vaba riik annab meile võimaluse tegutseda, luua ja areneda... Mõned töötoa võimalused:

Oma riigi lumesaadikute meisterdamine (lume puudusel teeme nad savist)

Oma (riigi) inimestega koos luues on võimalik leida meeskonnas uut potentsiaali. Nii on võib avastada keskkonda maastikke, mis inspireerivad koostegemise rõõmu pikaks ajaks. Vabadus ja sinu inimesed ongi inspiratsiooniallikaks. Sünergia innustab!

Töötoa sisu: lumeskulptuuride meistriklass – koos loodud improvisatsioonid. Talvine maastik on avatud erinevatele ideedele, millest moodustub lõpuks tervikpilt oma riigist.

  • Kestus: 2–2,5 h
  • Osalejate arv kuni 25 inimest

Oma riigi visualiseerimine

Milline näeb välja sinu riik? Oled sa mõelnud, et kannad seda endaga iga päev kaasas. Tee lühike peatus ja loo kontakt enda imelise maailmaga. See on erakordne kohtumine oma sisemise vabadusega/ oma isikliku riigiga.

Töötoa sisu: abstraktse maali töötuba, kus kohtuvad sisemine impulss ja helimaastikud. Teisisõnu töötuba saadavad minimalistlikud helid, mille foonil visualiseerime oma sisemaailma. Õpituba juhendab maalikunstnik Alide Zvorovski.

  • Kestus: 1 h
  • Osalejate arv kuni 10 inimest

Oma riigi klaas

Riik on nagu transparentne ruum, mis peegelab sisemist hingamist ja vabadust. Vabadus inspireerib meid igal sammul! See ületab piire ja aitab luua uut!

Töötoa sisu: klaasisulatustöötuba, kus kujundatakse klaasile lihtne geomeetriline ornament. Tehnoloogiana kasutatakse lehtklaasi kokkusulatustehnikat. Töötoa jooksul loome 1 -2 tasapinnalist dekoratiivset klaastaiest. Põletatud kunstiteosed saab kätte nädala pärast. Töötuba juhendab klaasikunstnik Inga Koppel. Tule loo oma klaasist maailm!

  • Kestus: 1,5 – 2 h
  • Osalejate arv: 15
Küsi lähemalt
IDEE autor:   TAKKK Kunstikeskus
Inimesi: 25
Kestus (tundides): 2.5
Piirkond: Harjumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
TAKKK Kunstikeskus
Peokoht Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri