IDEE:Lahe pidupäev Nipi Mängumaal

  • Nipi mängumaa
Idee kirjeldus
Aadress: Tartu mnt. 80F
Telefon: +372 525 4490
E-mail: info[at]nipi.ee
Koduleht: www.nipi.ee
Tallinna kesklinna avara (220 m2) Zelluloosi vaba aja keskuse Nipi mängumaal saab joosta ja roomata, möllata ja ronida. Nii laburüntides ekselda kui tünnis keerelda.

Nipi mängumaal toimub alati vaid üks sünnipäev korraga. Mõnikord on peetud korraga mitme sõbra sünnipäeva - kord oli tordilaual 3 torti ja 27 küünalt! 

Nipi peojuht organiseerib terve päeva!

Kui lapsevanemana tahad tunda end vabalt, nii, et keegi teine hoolitseks laste ja tordi jagamise eest, siis on Nipi peojuhi tellimine hea mõte! Tema tegeleb laste ja täiskasvanutega kogu peo vältel. Õpetab, julgustab ja julgestab. Näiteks ronimisseinalt on võmalik laskuda ju lausa kolmel erineval moel. Mõne laskumisviisi jaoks peab olema sees ikka väga suur julgus. Õnneks oleme selliseid lapsi kohanud mitmeid. Näiteks kiiresti või pea alaspidi laskumine on ju vapratele seiklejatele vaid. Lisaks veel keerutab peojuht tünni sõitasoovijaid. Tegeleb matilehüppajatega.  Õpetab saltosid. Võtab kõik kampa ja kihuab autoga pallimerre nii, et pallid lendavad. Jahutab, teeb naljakaid nägusid, suuri muskleid või tulistab palle, ühe naljaka puhuriga. Korraldab küünalde puhumist ja tordilõikamist. Valib muusika ja miksib kokku vägeva disko, tossu ning vahvate vilkuvate tuledega jne. Peojuht on tõesti südame ning tegudega asja juures kogu teie peol oldud aja. 

Peole saab tellida kostümeeritud tegelase

Pipi, Mereröövli, Karlssoni, Klouni, Väikese Nõia, Alice Imedemaalt, Haldja, Jänku Jussi, Printsi, saabastega kassi, Rapunzeli ja veel paljusid teisi tegelasi.  Kostümeeritud tegelane korraldab lastele mänge ja ühiseid tegevusi. Nipi atraktsioonide- ronimisseina, hüppemati ja tünnisõidu ning labürintidega tema ei tegele.  Selleks on peojuht. Soovitame kostümeeritud tegelase tellida üheks tunniks, kuna lastel ei jätku tegelase jaoks kauem tähelepanu. Lisaks on meil veel teisigi, rikkalikul hulgal lisateenuseid, alustades lasteteatritest, mustkuntsnikest,  mängulistest keemiashowdest ning lõpetades mullishowde, näomaalingute ja õhupalliloomadega ning valikuid on veelgi. Lisainfo 

Laste riietus

Valida pigem sportlik ja mugav. On olnud juhuseid, kui pisikesed printsessid roosa ja kahara kleidi seljast ära viskavad ning hoopis sukapükste või teksade väel ringi silkavad, sest meie juures ei suuda keegi paigal püsida ja tegevusetult nurgas kössitada. Muideks kõditavaid seiklusi jätkub täiskasvanutelegi.

Tasuta kutsed

Pakume TASUTA paksul paberil valmistrükitud sünnipäevakutseid.  Kutsed saab kätte Nipi Mängumaalt. 

Alati kohal Nipi töötaja

Sünnipäevadel on alati kohal Nipi töötaja, kelle poole võib pöörduda abisoovide ja küsimustega.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Nipi Mängumaa
Inimesi: 70
Kestus (tundides): 3
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Nipi Mängumaa
Peokoht Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri