IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Meeldejääv elamus Männiku Safarikeskuses

Idee kirjeldus
Aadress: Trapi tee, Saku vald
Telefon: +372 5551 1111
E-mail: info[at]safarikeskus.ee
Koduleht: www.safarikeskus.ee
ATV safariretkel on võimalik tutvuda endiste sõjaväepolügonidega, tankodroomidega, lähiümbruses asuvate Männiku karjääride ja veekogudega, sõita mägistel krossiradadel ja nautida männimetsaga loodust.

Meeldejääv elamus Männiku Safarikeskuses

Pakume erineva raskusastmega safareid ning pikemaid matku. Radasid on võimalik valida nii, et võib sõita kuni 10 päeva, kasutades selleks erinevaid teid.

Korraga saab sõitma minna kuni 14 inimest. Soovitav grupi suurus 8 kuni 10 inimest.

Kui eelnevalt on vaja omavahel ka nõu pidada, siis meie koolitusruumides saab korraldada töökoosoleku, ajurünnaku või mõne muu nõupidamise, millele järgnevalt saab end välja elada ATV-safaril ning lõpetada üritus kuuma saunaga. 

Suurematele gruppidele paneme kokku eriprogrammi, et tegevust jaguks kõigile. Lisakspakume: laskmist erinevatest käsirelvadest, hõljukitega sõitmist nii vee kui maa peal, geopeitust, viburada, saunabussi ja pikniku.


*Enne sõitma minekut tuleb esitada fotoga isikut tõestav dokument ja sõlmida leping. Mootorsõiduki juhilubade olemasolu ei ole kohustuslik. Vajaliku teoreetilise ja praktilise ettevalmistuse saab kohapeal.

Küsi lähemalt
Inimesi: 14
Piirkond: Harjumaa
Riietus: Kaasa võtta ilmastikule vastav sportlik riietus, vahetusriided ja kinnised jalanõud. NB! Sõidukostüüme saab ka meilt laenutada!
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri