IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Lõõgastav koolituspäev Võsul

Idee kirjeldus
Aadress: Aia 5, Võsu
Telefon: +372 5194 6000
E-mail: info[at]rannaliiv.ee
Koduleht: rannaliiv.ee
Teie ettevõtte seminari- või koolituspäeva saab vürtsitada meeskonnatöö juht, kes viib läbi tulemusliku ning meeleoluka tegevuse. Tegevusi saab korraldada nii sise,- kui välitingimustes.

Lõõgastav koolituspäev Võsul

Sedalaadi tegevus aitab sulatada jääd ka olukorras, kus kõik inimesed üksteist ei tunne. Et tagada meeskonnatöös maksimaalne tulemus, on vajalik eelnev kooskõlastus ettevõtte juhi või vastutava isikuga. Nii selgitame välja tegeliku vajaduse ja missiooni. Läheneme iga ettevõtte seminarile või koolitusele personaalselt.

Mõned näited tegevustest:

“Reis ümber maailma”, kus ülisuures mõõdus lauamängule on paigutatud inimesed nuppude asemel. Võistkonna kapteni juhtimisel saavad nupud vastavalt täringul näidatud numbrile liikuda. Eesmärk on kõik nupud meeskonnas “koju” liigutada. Korraga saab mängida 16-24 inimest.

Metsamäng vabas looduses, kus meeskonnad liiguvad mõningaid ülesandeid täites. Läbi tegevuste korjatakse punkte ning lõpuks selgub ka võitja.

Läbimäng müügist tootmise ja paigaldamiseni. Tegemist on rollimänguga, kus kollektiiv jagatakse rühmadesse just nii, kuidas nende positsioonid reaalselt ettevõttes on. Läbi mängu on võimalik välja selgitada “ nõrgemad lülid”.

või

Lähme matkama - kollektiivi saab ühtseks meeskonnaks kujundada ka lihtsalt koos aega veetes või looduses liikudes. Seepärast kutsume Teid endaga Lahemaad avastama, piknikukorvid kaasas.

või

Väljasõit Käsmu Kaptenikülla ja meremuuseumi - Käsmu kaptenikülal, mis tulvil imelisi loodusvaateid ja hästi korrastatud verandadega kaptenimaju, on Eesti mereajaloos vägagi tähendusrikas paik. Siin on antud mereharidust, veetud salakaupa, püütud kala jne. Kõigest sellest teab lugusid rääkida Käsmu Meremuuseumi looja ja eestvedaja Aarne Vaik. 

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Külalistemaja Rannaliiv
Inimesi: 30
Piirkond: Lääne-Virumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Külalistemaja Rannaliiv
Peokoht Toitlustamine Majutus Seminariruum
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri