IDEE:Laste sünnipäevad Eesti Maanteemuuseumis

Idee sobib:
Kellele:   Noored, Lapsed
Märksõnad:   sünnipäevad, teemapeod, autod, mänguväljak, lastemuuseum, masinhall
Idee kirjeldus
Aadress: Varbuse, Kanepi vald, Põlvamaa, 63122
Telefon: 5745 0218
E-mail: maanteemuuseum[at]mnt.ee
Koduleht: www.maanteemuuseum.ee
Tule tähista lapse sünnipäeva maanteemuuseumi moodi, kus saad ühendada meelelahutuse, mängu ja uued teadmised. Maanteemuuseumi sünnipäevaprogrammid sobivad 5-12-aastastele lastele.

Meil saab sünnipäeva pidada nii Postijaama lastemuuseumis, uues masinahallis kui ka suvisel ajal õues. Valida saab nelja sünnipäevateema vahel - turvaliselt liikluses, reisiselli maailmaavastus, postipoisi tähtis amet ja printsessi salakamber.

Maanteemuuseumi peamaja lastemuuseum on suurepärane koht meeleoluka sünnipäevapeo korraldamiseks. Siin asuvad postijaama- ja mängutuba ning õdus köök sünnipäevalaua ettevalmistamiseks. Lastemuuseum mahutab korraga maksimaalselt 20 inimest.

Uus masinahall ja seal asuv liikluskasvatuskeskus sobib hästi just suuremate laste pidudeks - läbi interaktiivsete osalusstendide saab üle korratud vajalik liiklustarkus ning hallis asub uhke masinapark pakub avastamist nii suurele kui väikesele tehnikafännile. Peolaua katmiseks ja lisategevuste läbiviimiseks on võimalik kasutada masinahalli õppeklassi.

Suvisel ajal saab ronida ja kiikuda muuseumi puhkeala mänguväljakul. Sõita elektriautodega liikluslinnas ning erineate kaherattalistega vigurivändarajal.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Eesti Maanteemuuseum
Kestus (tundides): 2 tund
Piirkond: Põlvamaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Eesti Maanteemuuseum
Catering Mängud Peokoht Seminariruum
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri