IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Laste jõulupidu Energia avastuskeskuses

Idee kirjeldus
Aadress: Põhja pst 29, Tallinn
Telefon: +372 620 9023
E-mail: info[at]energiakeskus.ee
Koduleht: www.energiakeskus.ee
Tallinna vanalinna ja Kalamaja piiril Põhja puiesteel ootab teid Energia avastuskeskus – siin jätkub lõbusaid ja harivaid tegevusi eri vanuses lastele ning keskuses on ruumi avastada ja end lihtsalt välja elada.

Laste jõulupidu Energia avastuskeskuses

Tänavu pakub avastuskeskus laste jõulupidudele mitut eri tüüpi tegevusi. Kõige populaarsem on ikka ja jälle olnud jõuluteemaline teadusteatrietendus, mille lõpus ilmub kinke jagama ka Jõuluvana ise. Teadusteater sobib eri vanuses lastele ning on kohandatav vastavalt vaatajaskonnale. Kui piduliste seas on astronoomiahuvilisi või soovivad peokorraldajad lihtsalt midagi uut, siis avastuskeskuse planetaariumietendusel selgub, et jõuluaegne tähistaevas on vägagi eriline. Ühele planetaariumietendusele mahub kuni 40 pealtvaatajat ning atmosfäär on avastuskeskuse kuppelplanetaariumis mõnusalt hubane.

Teades, et lastele meeldib avastuskeskuses midagi ka ise meisterdada ja proovida, pakume tänavu pidudele ka kahte töötuba. „Jõulumeelte“ õpitoas paneme proovile oma meeled ja katsetame näiteks seda, kas tunneme jõululikke maitseid ka siis, kui nina kinni, või kui osav on meie kompimismeel. Töötoas „Säravad jõulud“ meisterdame LED-idega kaunistatud jõulukaarte.

Avastuskeskuse jõuluetendus pakub üllatuslikke ja lõbusaid hetki ka lastega peole tulnud täiskasvanutele. Selleks, et ka vanemad saaksid keskuse programmist osa, oleme valmistanud ette just täiskasvanutele mõeldud planetaariumietendused „Täna tähistaevas“, milles uurime just sel ajal taevas nähtavaid objekte, ning „Dionysos ja tähed“, kus peale taevavaatluste pakume ka spetsiaalselt Bestwine’i sommeljee valitud ja hooajale vastavaid veine.

Koostöös avastuskeskuse cateringi-partneri Carmen Cateringiga pakume teie peole ka jõulumenüüd.

Rohkem infot annavad ja broneeringuid võtavad vastu Energia avastuskeskuse administraatorid e-posti teel info@energiakeskus.ee või telefonitsi 620 9023 (tööpäeviti kella 10-18-ni).

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Energia avastuskeskus
Inimesi: 100
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Energia avastuskeskus
Peokoht Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri