IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Laserlahingud - kõigile ja kõikjal

Idee kirjeldus
Telefon: +372 554 1666
E-mail: info[at]adrenaliin.ee
Koduleht: www.adrenaliin.ee
Laserlahingud endiselt laste sünnipäevadeks nr 1 valitud teenus. See on üha rohkem ja rohkem populaarsust kogumas. Samuti sobib laserlahing ka täiskasvanutele, eriti põnevad on meie pimedas peetavad snaiprilahingud.

Laserlahingud - kõigile ja kõikjal

Laserlahingud ühendavad traditsioonilise paintballi, sisetingimustes lastele mõeldud lasersõdade ja arvutimängude head omadused. Mängida saab koduõues, metsas, sõjaväeosades või kasvõi suuremas kontoris jm.Eriti suurt efekti pakub laserlahing pimedas mängides. Selleks otstarbeks oleme välja otsinud suure hulga müstilisi ja salapäraseid mängukohti.

Kuidas mängitakse õue laserlahingut?

Nii nagu arvutimängudeski saab sättida siin "elude" arvu, laskemoona kogust, laskekaugust jms. See aitab meeskondi balansseerida ja on heaks võimaluseks erinevate stsenaariumite mängimisel. Näiteks "lossi vallutamisel" jäetakse kaitsesse 3 vaprat lasersõdalast, kellel on kaasas "kastidega laskemoona", 15-liikmelisel ründesalgal on loetud arv "padruneid" jne. Kasutatavad relvad annad infot järgijäänud elude, kui ka tabamuste kohta display ja hääle vahendusel.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Adrenaliin.ee
Kestus (tundides): 3
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Adrenaliin.ee
Tegijad Inventar Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri