IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Koolitused ja seminarid Setomaa Turismitalos

Idee kirjeldus
Aadress: Mäealuse talu, Kalatsova küla, Meremäe vald, Võrumaa
Telefon: +372 516 1941
E-mail: seto[at]setotalu.ee
Koduleht: www.setotalu.ee
Vahel on hea olla ilmaotsas ja asjadele ja elule vähe eemalt otsa vaadata. Miks mitte sõita Setomaale, sest siin on kõik vajalik koolituseks või seminariks olemas.

Koolitused ja seminarid Setomaa Turismitalos võimalused

Taivaalodsõ Nulk ... suur, valge ja avar ruum mahutab teatristiilis lausa 200 inimest. Ruumis on võimalik laudu paigutada väga mitmel erineval moel. Grupitöödeks leiab igaüks kindlasti oma nurgakese. Eriti lapsesõbralikel seminaridel ja koolitustel saavad kaasa võetud lapsed mängida lastenurgas - rahule jäävad nii emmed-issid kui lapsed. Suvisel ajal, kui päike vallatult ruumis mängleb, on selles ruumis parem pidada loenguid, kus ekraani-projektiorit väga vaja ei lähe.

Tiigi Nulk ...  siinne kaminaruum sobib väiksemale seltskonnale. Mahutavus oleneb istekohtade paigutusest. Üle 20 inimese ei soovita me siia ruumi siiski planeerida.

Suveait ja lõkkeplats ... on sobilikud välikoolituste läbiviimiseks. Siin on tehtud isegi sütelkõndi. Vihmase ilma korral pakub aga peavarju Suveait. Käeulatuses on olemas ka kuivkäimlad.

Kui suurele seltskonnale siin aga koolitust läbi viia, jääb koolitaja otsustada. Kõik sõltub ju sellest, mis on koolituse eesmärk. Ja kui palju soovitakse tavapärast, koolitusruumile omast interjööri luua. Parim on see keskkond aga kontoriinimesele tunnetamaks looduse poolt pakutavat VABADUSE tunnet. Kaasik ees ja kuusik taga - vahepeale jäävad sõnajalad, metsmaasikad, puravikud, kärbseseened ja uudishimulikud koolitatavad.

Privaatne, värskendav ja meeldejääv saab see koolitus igal juhul olema!

Lisatasu eest:

  • kohvipausid
  • toitlustamine
  • majutus
  • saunad

Saunamõnusid saab nautida puuküttega soome saunas või piirkonna ühes suurimas suitsusaunas.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Setomaa Turismitalo
Inimesi: 150
Piirkond: Võrumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Setomaa Turismitalo
Peokoht Seminariruum Toitlustamine Majutus Inventar
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri