IDEE:Tee pidupäeval heategu Aafrika naistele

Idee kirjeldus
Telefon: +372 5698 3050
E-mail: mondo[at]mondo.org.ee
Koduleht: muudamaailma.ee
Suurim pidupäev on heategu - kogu pidupäeval annetusi majandusliku toimetuleku koolitusteks Aafrika naistele.

Ghana ja Keenia külanaistel puuduvad sageli oskused ja võimalused, et majanduslikult peret ülal pidada. Mondo viib läbi põllumajanduskoolitusi naistele Keenias Shianda külas ja käsitöökoolitusi Ghanas Kongo külas. Shianda küla naisi koolitatakse tootma kuivatatud puuvilju, misläbi õnnestub naistel saaki enam säilitada ning oma sissetulekuid kasvatada. Kongo küla käsitöökoolitustel arendatakse kohalikku korvipunumise ja sheavõi tootmise oskust. Koolitused tagavad naistele suurema sissetuleku, mis omakorda tagab peredele majandusliku iseseisvuse, toiduga kindlustatuse ja hariduse lastele.

Toeta koolitusi Aafrika naistele ülekandega MTÜ Mondo annetuskontole SEB pangas 10220099409013. Selgituseks märgi "naiste toimetulek".

MTÜ Mondo kuulub Vabariigi Valitsuse tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja, seega on eraisikute poolt tehtud annetuste pealt võimalik saada tagasi tulumaks. Juriidilistele isikutele on MTÜ Mondole tehtavad annetused samuti maksuvabad. Mõlemale kehtivad maksuvabade annetuste osas Tulumaksuseadusega seatud piirangud.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Mondo
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Mondo
Tegijad Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri