IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Klassiseiklus Padise seikluspargis

Idee kirjeldus
Aadress: Kallaste turismitalu, Padise
Telefon: +372 5664 5916
E-mail: info[at]seiklusring.ee
Koduleht: www.seiklusring.ee/
„Kloostri taga metsas“ on seikluspäev, mis 4-6 tunni jooksul pakub võimalust läbida mitmeid madal- ja kõrgseikluselemente ning meeskonnaülesandeid Padise seikluspargis. Tervet päeva saadab humoorikas legend kloostri elust, kuna viibitakse Padise kloostri lähedal.

Klassiseiklus Padise seikluspargis

Padise seikluspargi puhul on tegemist unikaalse pargiga, kus on kombineeritud ronimine meeskonnatööga. Samuti liigutakse koguaeg koos grupiga (8-12 noort), keda saadab instruktor. Lisaks on seal mitmeid madalseikluselemente, mis samuti nõuavad koostööoskust ja meeskonnaülesanded. Aga ühest tõelisest seikluspargist ei puudu zipline, mis meilgi on olemas. Seikluspargis on kõigile midagi nii adrenaliinisõpradele kui neile, kes eelistavad kahe jalaga maa peal tegutseda.

 

Kestvus: 4-6 tundi ja lõunasöök 30 minutit kuni 1 tund.

 

Kirjeldus: Meie seikluspäeva peaeesmärgiks on aidata kaasa klassi Meie tunde tekkimisele. Leiame, et läbi ühiste katsumuste on seda kõige parem saavutada. Korralik seikluspäev algab ühise soojenduse ja mängudega. Peale mida jätkatakse legendi kohaselt ning jaotatakse klass väiksemateks gruppideks. Grupid saavad endale legendi erinevatest meeskondlikest madal- ja kõrgseiklus harjutustest. Nüüd tuleb oma mäng planeerida, eesmärgistada oma tegevus ja ennustada kogemuste summa, mida õhtuks püütakse saavutada. Korralik mängimine teeb kõhu tühjaks. Teeme lõunapausi ning puhkame enne suurt lõpuspurti. Seikluspäeva lõpus vaatame tagasi saavutatule, eesmärkidele ning analüüsime tehtut.

 

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks.

 

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Padise Seikluspark
Inimesi: 60
Kestus (tundides): 6 tund
Piirkond: Harjumaa
Riietus: Riietuda vastavalt ilmale ja mugavalt.
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Padise Seikluspark
Peokoht Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri