IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Klassipere meeskonnapäev

Idee kirjeldus
Aadress: Padise
Telefon: +372 5551 3002
E-mail: fred[at]kallastetalu.ee
Koduleht: kallastetalu.ee
Klassi meeskonnapäeva käigus tuleb läbida maa- ja madalseiklusraja elemente, sooritada nuputamist, loogikat ning kõigi füüsilist osalust nõudvaid ülesandeid. Eduka soorituse korral jätkuvad ülesanded kõrgseiklusrajal ja võimalik sõita zipline-iga.

Pärast lõunasööki talus ja keerulisemate ülesannete täitmist toimub teie soovi korral lisatasu eest lühike matk Padise kloostrisse, kus giidi juhendamisel tutvutakse kõigepealt kloostriga ja hiljem mängitakse kuuldud faktidel põhinev mõistatusmäng – Kloosrisse on võimalik minna ka omal käel – see asub vaid 1,5 km kaugusel.

Tegevusi jätkub igas vanuses tegijatele. Väiksematele pakume mängulisemat õhkkonda, kuid natuke ka adrenaliini: palju turnimis- ja ronimisvõimalusi ning lõpuks midagi eriti lõbusat – sõitu mööda zipline, mis paneb tuule kõrvus vihisema.

Suuremad tegutsevad rohkem kõrgrajal ja nende koostööülesadeid on märksa keerukamad.

Gruppe juhendavad kogenud instruktorid.

1 päevane programm: 36 € /inimene.

Tegevuse algus kell 10.00 ja lõpp 17.00, vahepeal lõunapaus 13.15 – 14.00. Õpilasgruppidel kahele saatjale seikluspäev tasuta. Gruppidele üle 30 inimese soodustus 10%.

Hind sisaldab: meeskonnamängusid, madal- ja kõrgseiklusrada, zipline, lõunasööki ja pesemisvõimalused.

2 päevane programm: 68,4 € /inimene.

Tegevuste algus 1. päeval kell 10.00 ja lõpp 18.00. Tegevuste algus teisel päeval kell 10.00 ja lõpp 17.00. Mõlemal päeval lõunapaus 13.15 – 14.00. Õpilasgruppidel kahele saatjale seikluspäev tasuta. Gruppidel üle 30 inimese soodustus 10%.

Hind sisaldab meeskonnamängusid, madal- ja kõrgseiklusrada, zipline, majutust ja 4 toidu korda. Õhtune tegevus tuleb õpetajatel / saatjatel endal sisustada ja tagada õpilaste turvalisus.

Tegevusi viib läbi Seiklusring

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Kallaste Turismitalu
Inimesi: 30
Piirkond: Harjumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Kallaste Turismitalu
Peokoht Majutus Seminariruum Toitlustamine
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri