IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Klassipere meeskonnapäev

Idee kirjeldus
Aadress: Padise
Telefon: +372 5551 3002
E-mail: britta[at]kallastetalu.ee
Koduleht: kallastetalu.ee
Klassi meeskonnapäeva käigus tuleb läbida maa- ja madalseiklusraja elemente, sooritada nuputamist, loogikat ning kõigi füüsilist osalust nõudvaid ülesandeid. Eduka soorituse korral jätkuvad ülesanded kõrgseiklusrajal ja võimalik sõita zipline-iga.

*See on meie hitt õpilasgruppide seas – paljud külastavad meid ka korduvalt!*

Klassi meeskonnapäeva käigus tuleb läbida maa- ja madalseiklusraja elemente, sooritada nuputamist, loogikat ning kõigi füüsilist osalust nõudvaid ülesandeid. Eduka soorituse korral jätkuvad ülesanded kõrgseiklusrajal ja võimalik sõita zipline-iga. Pärast lõunasööki talus ja keerulisemate ülesannete täitmist toimub teie soovi korral lisatasu eest lühike matk Padise kloostrisse, kus giidi juhendamisel tutvutakse kõigepealt kloostriga ja hiljem mängitakse kuuldud faktidel põhinev mõistatusmäng – Kloosrisse on võimalik minna ka omal käel – see asub vaid 1,5 km kaugusel.

1-päevane programm:

Sisaldab: meeskonnamängusid, madal- ja kõrgseiklusrada, zipline, korralikku lõunasööki ja pesemisvõimalusi.

Tegevuse algus kell 10.00 ja lõpp 17.00, vahepeal lõunapaus 13.15 – 14.00. Õpilasgruppidel kahele saatjale seikluspäev tasuta.

Hind: 49,5€ /inimene

2-päevane programm:

Sisaldab: meeskonnamängusid, madal- ja kõrgseiklusrada, zipline, majutust ja 4 toidukorda. Õhtune tegevus tuleb õpetajatel/saatjatel iseseisvalt sisustada ja õpilaste turvalisus ja nende jälgimine samuti nende vastutusel.

Tegevuste algus 1. päeval kell 10.00 ja lõpp 18.00. Tegevuste algus teisel päeval kell 10.00 ja lõpp 17.00. Mõlemal päeval lõunapaus 13.15 – 14.00. Õpilasgruppidel kahele saatjale seikluspäev tasuta.

Hind: 89€ / inimene  

Kui õpilasi on 40 või rohkem, saame pakkuda soodustus -5€ / õpilase pealt

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Kallaste Turismitalu
Inimesi: 30
Piirkond: Harjumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Kallaste Turismitalu
Peokoht Majutus Seminariruum Toitlustamine Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri