IDEE:Tõeline nõuka stiilipidu KGB teater-kohvikus

Idee kirjeldus
Aadress: Lootsi tänav 8
E-mail: kgb[at]kgbcafe.ee
Koduleht: www.kgbcafe.ee
Tahad külalistele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt laua taga istumist? Ehk võiks olla sööki-jooki, nalja-naeru ja pisut nostalgiatki? Kõik selle, ja rohkemgi veel, leiad KGB teater-kohvik-muuseumist, mis on täiesti unikaalsel ideel põhinev meelelahutus- ja söögikoht, kus pidada sünnipäevi ja firmaüritusi.

Tõeline nõuka stiilipidu KGB teater-kohvikus

Garanteerime Teile unustamatu äratundmisrõõmu ja “Vau!“-efekti. Nõukogudeaegses soojuses ja valguses võtavad Sind vastu koomikud Miilitsatar Larissa ja Med. õde Imekaunis Vassilissa. Muretsemiseks pole Sul põhjust - kõik on viimse pisiasjani korraldatud -  tule ja ole oma pidupäeval ka ise külaline!

Huumoriprogramm „Viisaastak nelja aastaga!“ koosneb kolmest osast:

  • ringkäik Miilitsatari humoorikate kommentaaride saatel nõukogude elustiili-muusemis
  • stand-up koomikute Miilitsatari ja Med.õe meelelahutus-show („asjatundlik“ tervisekontroll, nõukogudepärane meigikursus, fotografeerimine, teekursus, keelekümblus, tantsukursus "Discofeeling", palju lõbusaid lookesi ja väike „Mnemoturniir“ - auhinnad stiiliga sobivad)
  • maitsev pidumenüü. Gruppidele erinevad menüüvalikud. Võimalus nautida ka stiiliga sobivaid jooke.

Ajaliselt tuleb arvestada vähemalt 2 tundi programmi jaoks (muuseumituur ja söömine toimuvad programmi käigus) ja peale seda on võimalus üheskoos lõbusalt pidulaua taga ning tantsu lüües aega veeta keskööni. Videotega vürtsitatud muusika on loomulikult stiiliga sobiv.

Kuna üritus on tõeline stiilipidu, siis tasub kaaluda ka mõtet soovitada külalistel kanda stiiliga sobivat riietust ja aksessuaare, mis muudab peo veelgi meeleolukamaks.

Kindlasti uuri ka meie kohta käivaid kuulujutte ja muljeid näiteks siit 

Med. õde Imekaunis Vassilissa soovitab: „Võta naba kaasa, et oleks, mida paigast ära naerda!“

Vaata ka ülaal olevaid pilte!

Küsi lähemalt
Inimesi: 50
Kestus (tundides): 2
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
KGB teater-kohvik-muuseum
Peokoht Toitlustamine
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri