IDEE:Jäämurdja kaaperdamine

Idee kirjeldus
Aadress: Vesilennuki 6, Tallinn
Telefon: +372 620 0550
E-mail: booking[at]meremuuseum.ee
Koduleht: lennusadam.eu
Tere tulemast pardale! On aasta 1918…Meeskonnamäng viib osalejad jäämurdja Suur Tõll põnevasse ja pööreterohkesse ajalukku, sobides hästi nii sõpruskondadele kui töökollektiividele.

Kehastume valgesoomlasteks, kes valmistuvad jäämurdja kaaperdamiseks. Edu saavutamiseks tuleb orienteeruda laeval, täita erinevaid ülesandeid ja teha omavahel koostööd. Loomulikult ei puudu ka võistlusmoment. Kas sinus on piisavalt külma verd, teadmisi ja osavust, et infiltreeruda vaenlase laeva ja see üle võtta? Pane end proovile autentses ajaloolises keskkonnas ja saa teada!

Vapraid vabadusvõitlejaid premeerivad laevaköögi kokad maitsva einega.

Laeva meeskond soovitab riietuda nõnda, et jäämurdjal ringi traavimine oleks võimalikult mugav. Seega uhked kübarad ja kõrged kontsad palume koju jätta.

Jäämurdja kaaperdamine taustainfo

…1918. aasta alguseks on tänase Soome valitsuse eelkäijad (nn valged soomlased) tõrjutud kitsale maaribale vastu Rootsi piiri, Läänemeri on peamiselt punavene võimu all. Samal ajal on jäämurdja Volõnets (tulevane Suur Tõll) nõukogude võimude käsutuses, laeva kapteniks on poola juurtega eestlane. Laeval on ka punamadruste komitee, kes peab juhtkonna tegevust kontrollima ja suunama. Valged soomlased võitlevad aga järk-järgult enda kätte kontrolli talvise Soome lahe ja Läänemere põhjaosa üle, võttes üle punaste kätte jäänud jäämurdjad. Alguses Sampo ja Tarmo, 29. märtsil jõuab järjekord kõige suurema, Volõnetsi kätte, mis peatselt hakkab kandma nime Wäinamöinen. Laevade ülevõtmine käib kavalusega – riietutakse madrusteks, võltsitakse tõendeid ja sõlmitakse salajasi kokkuleppeid.

  • Keeled: ET / EN / FI
  • Hind: 25 €/ inimene (sisaldab programmi, toitlustust ja laeva iseseisvat külastust) Hind ei sisalda sissepääsu Lennusadama angaaridesse.
  • Programmi saab tellida algusega täistunnil, vähemalt viis päeva enne selle tegelikku toimumist; Kõige hilisem võimalik algusaeg on maist oktoobrini 17.00, oktoobrist maini 16.00;
  • Grupi kogunemine ja kohtumine programmijuhiga toimub Lennusadama angaari fuajees;
Küsi lähemalt
IDEE autor:   Lennusadam
Inimesi: 15
Kestus (tundides): 2
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Lennusadam
Peokoht Toitlustamine
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri