IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Firmaüritus Futuruumis

Idee kirjeldus
Aadress: Ahtri 9, Tallinn, Nautica Keskuse II korrus
Telefon: +372 5894 0634
E-mail: info[at]futuruum.ee
Koduleht: https://www.futuruum.ee
Virtuaalreaalsuses saab meeskonnatöö oskused tõeliselt proovile panna - kas kolleegid ikka katavad üksteise seljatagust ootamatu zombie-rünnaku korral või kas suudate rahulikuks jääda, kui virtuaalse laua peal tiksub demineerimist ootav pomm?

Firmaüritus Futuruumis Tallinnas või Tartus

Või soovite hoopis joonistada kolmemõõtmelisi eskiise, et selgitada üksteisele firma järgmise toote ideaalset kuju. Paketis sisaldub kogu ruumi rent, erimängud ning täiendav juhendamine Futuruumi meeskonna poolt. Seltskonna suuruseks kuni 15 inimest, ajaline kestvus 2.5h. 

Kui vaja, tuleb Futuruum hoopis teie juurde:

1. Tuleme kohale, paneme püsti ja haldame virtuaalreaalsusjaamasid Teie firmapeol, eesmärgiga pakkuda huvilistele võimalikult kvaliteetset ja ohutut VR kogemust.

ja/või

2. Futuruumi tiim pakub 45 minutilist kava, mille vältel saavad kuulajad sissejuhatuse virtuaalreaalsuse olemusse, hetkeseisu ning tulevikuperspektiividesse. Seda kõike vürtsitavad ka lõbusad näited lavale kutsutud vabatahtlike peal, kelle abil erinevaid VR'i efekte demonstreeritakse. 

Maksimum inimeste arv väljasõitude puhul on ühe VR seadme puhul ~15 inimest tunnis. See on nende arv, kes saavad prillid järjest pähe. Pealtvaatajaid võib olla oluliselt rohkem ja ka neil on lõbus, sest prillide sees toimuvat on ekraani vahendusel ka väljapoole näha.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Futuruum
Inimesi: 55
Kestus (tundides): 2.5
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Futuruum
Peokoht Tegijad Peokoht Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri