IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Pidupäev Raudsillal

Idee kirjeldus
Aadress: Kuusalu vald, Harjumaa
Telefon: +372 5304 3150
E-mail: raudsilla[at]raudsilla.ee
Koduleht: www.raudsilla.ee
Raudsilla keskkond tekitab juba iseenesest erilise meeleolu. Teist sellist paika Eestimaal ei leia. Püstkojad, maaliline Pärlioja, püstkojas asuvad saunad, koos võimalusega jõel end puhtaks uhtuda, toit otse lõkke või puupliidi pealt...

Pidupäev Raudsillal

Need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Raudsillat. Lisaks on võimalik ette võtta mitmeid aktiivseid tegevusi. 

  • Matkad. Looduslikud tingimused matkadeks on mitmekesised – Pudisoo raba algus, 30 m kõrgune paepank Balti klint keset metsa, Pärlijõgi. Raba-, kanuu-, paadi- või  jalgsimatkad looduses – igaks aastaajaks leiab sobiva tegevuse.
  • Mängud. Ürituste üheks oluliseks osaks on ka meeskonnamängud. Elevust tekitavad nii ellujäämiskoolitused, gepsimine, geopeitus, fotojaht, aga ka teised maastiku- või seltskonnamängud. Kirsiks tordil on erineva raskusastmega seiklusrajad.
  • Meisterdamine ja isetegemine. Valmistada saab looduskosmeetikat, ehteid, räätsasid, vildita või hoopis üheskoos kokata. Soovi korral on võimalus ajas tagasi minna, uurides ürgseid tavasid ja õppida muinastoitude valmistamist.
  • Tegevused lastele. Meie juures saavad lõbusalt aega veeta kindlasti ka lapsed – hea võimalus võtta nad kaasa firmaüritustele, erapidudest rääkimata. Leiame neile sobiva tegevuse vastavalt vanusele ja soole.
  • Meelelahutus. Üks korralik üritus ei pääse asjakohase meelelahutuseta. Olgu selleks siis muusikalise osa lahendamine, ansamblite kutsumine, päeva- ja õhtujuhtide leidmine, stiilipidude korraldamine või erinevate etteastete organiseerimine. Kõik on läbirääkimiste küsimus.

Raudsilla Matkakompleksi pakume alati vaid ühe grupi jaoks korraga!

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Raudsilla Matkakompleks
Inimesi: 200
Piirkond: Harjumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Raudsilla Matkakompleks
Peokoht Toitlustamine Majutus Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri